Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórház szülészetéről...

Margit kórház szülészetéről tapasztalatok fogadott, ügyeletes orvosnál?

Figyelt kérdés
37 hetes terhesen költözünk vidékről a 3. kerületbe, s a Margit kórházba fogok tartozni. Érdemes, fogadjak orvost, vagy szüljek az ügyeletesnél?

2013. máj. 15. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, most már felesleges fogadnod dokit. Én kétszer szültem ott, az elsőt ügyeletesnél, nagyon kedves volt a szülésznő és a doki is.

Én meg voltam elégedve a kórházzal nagyon, sok sikert Neked is!

2013. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az első babámat szültem ott, ügyeleten..Hát ne sok pozitív dolgot tudok neked mondani.Pénzéhesek na..nekem meg az nem volt..de még így is lehúztak rólam 10ezer forintot az EDA-ra, addig azt hangoztatták, hogy nincs a szülészeten olyan orvos aki beadja, de persze ha segítünk egy kicsit akkor lesz.Hát lett..és befizettem még vagy 3 kismamát is, mert egyből végig lőtte az összes vajúdó nőt utánam a szülészeten.Szülés után, a szülőágyon kellett töltenem az éjszakát..hát nem volt kellemes.

A csecsemős osztály, a csecsemős nővérekkel együtt egy botrány.Nem tájékoztatnak rendesen.1. nap le lettem tolva hogy nem vittem délután a babámat fürdeni, következő nap toltam volna be délután erre néztek, hogy mit keresek ott, és visszaküldtek.A szoptatásban szinte semmit nem segítettek.1szer bejött egy csecsemős, szenvedett 3 percet, hogy a lányom bekapja a cicim, aztán szó nélkül ott hagyott.A babákat cukros vízzel tömik, meg tápszerrel.

Az Isten mentsen meg attól a kórháztól komolyan.

2 babámat az István kórházban szültem.Ehhez képest egy álom volt!!

2013. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem csodás volt a Margitban a szülésem, mindenki nagyon kedves volt, és biztonságban éreztem magam. Volt fogadott orvosom, a szülésznő ügyeletes volt, ő se jött és tartotta a zsebét (végül neki nem is adtunk, mert már nem találkoztam vele). Az EDAt is beadták, ők ajánlották, minden rendben ment. A csecsemősök között tényleg sok a megfásult, de a babákkal törődnek, az anyukáktól kapnak már frászt, úgy vettem észre. Volt egy fiatal csecsemős páros, először undoknak látszottak, de végül segítettek, kifejték a mellem, mikor már kezdett begyulladni, megtanították, hogyan kell. Nem is tudom, a szoptatásra meg mindenkinek magának kell rájönni, kinek-hogyan kényelmes, nem lehet megmutatni, és engem frusztrált, amikor segíteni akartak. Most 10 hós és még mindig főleg szopizik..
2013. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok..ha tudsz, és megengedheted magadnak, próbálj meg mindenképpen fogadni orvost, bár nem mindenki vállal a végén. Nem sokszor szül az ember, megérdemli, hogy legyen saját orvosa, aki tényleg odafigyel rá.
2013. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!