Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt hallottam, hogy a DELPHINI...

Azt hallottam, hogy a DELPHINIUM STAPHISAGRIA 15 ch császármetszés után szedhető homeopátiás szer ami segít a sebgyógyulásban. Valaki evett már ilyet és tényleg haszánl? Egyáltalán szedhetem? SOS!

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Így van, de normál szülésnél a gátmetszés helyét is gyógyíthatja. Én legalábbis erre vettem, de személyes tapasztalatom még nincs róla, talán 1-2 hét múlva.
2009. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ma vettem ilyet, és én gátsebre kértem, de még szülés előtt állok...

De ha jól értettem, akkor mindkét esetben használható!

2009. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is a gátsebre javasolta a védőnő de elfelejtettem megvenni így a szülés utáni 4 hétben nem szedtem. Aztán begyulladt a gátam és az orvosom antibiotikumot írta fel. Nem volt választásom, beszedtem! :) A gyulladás elmúlt de egy kis csomó ott a varratoknál megmaradt így 1 hete elkezdtem szedni ezt a homeós bogyót és láss csodát, már 3 nap után éreztem, hogy egyre kisebb a csomó! Még most is szedem, holnap megyek vissza az orvoshoz, kíváncsi vagyok mit mond majd...

Szóval szerintem hatásos, legalábbis a gátnál biztos! Sajnálom hogy nem szedtem mindjárt az elejétől, megkímélhettem volna magam a gyulladástól és az antibiotikumtól...

2010. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!