Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüljek magánkórházban van...

Szüljek magánkórházban van se? Császárt kérnék!

Figyelt kérdés

Szabályosan rettegek a szüléstől és számtanan negatívat olvastam az állami kórházakról (most nem szeretném felsorolni).

Igaz,hogy nem úszkálok a pénzben,de azért keresek.Életemben még sohasem feküdtem kórházban és a szülésen kívül nem is szeretnék!

Bevállaljam a magánkórházat? Most az egyszer inkább rászánok egy jelentősebb összeget (cirka 1,5 millió,minthogy aztán egy államiban mindent elszúrjanak a szülésem körül (tisztelet a kivételnek).



2013. máj. 28. 12:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, válaszd a magánkórházat.
2013. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én államiban szültem, csak doktort fogadtam a szüléshez. Hozzá jártam terhesgondozásra a magánrendelésére, elégedett voltam vele, bíztam a tudásában és a szülésem közben is maximálisan meg voltam vele elégedve. Engem az érdekelt csak, hogy megfelelő orvosi ellátást és figyelmet kapjunk a babámmal, az állami környezet engem nem zavart és abban a pár napban amit a kórházban kellett eltölteni nem is igazán érdekelt. A csecsemősökkel se sokat foglalkoztam. Nem kell a negatív buta emberekkel törődni és ennyi.

Szóval a magándokit és esetleg a szülésznő felfogadását mindenképpen javasolnám, a magánkórházat én fölöslegesnek tartom azért a pár napért.

Énnekem eszembe se jutott a császár. Én azon a véleményen vagyok, hogy minden ott jöjjön ki belőlem, ahol a helye van. :) Szóval a baba ha lehetséges a hüvelyemen keresztül távozzon, ne a hasfalalom keresztül.

2013. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Dr.Rose-t hát gyönyörű ,én is inkább ilyenben tölteném azt a pár napot,de állami kórházakban is vannak jó szakemberek,szép szobák, nézz körül,érdeklődj,én ennyit nem adnék ki azért a pár napért!
2013. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mi is gondolkodtunk a dr.Rose-on,végül a Telkit választottuk.Olcsóbb,viszont több orvosuk van,állandó orvosi ügyelettel,nekem szakmailag sokkal megbízhatóbbnak tűntek.

Én természetesen szültem az igaz,de semmi panaszom nem lehet,a szülés és az utáni lévő napokban is nagyon kedvesek,figyelmesek,lelkiismeretesek voltak a nővérkék és az orvosok is,bárkinek jó szívvel tudom ajánlani!

Ha orvos névre van szükséged,szívesen írok és mesélek priviben:)

2013. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a Telkit nyugodt szívvel ajánlom, ismerem a Rose-t is. Amúgy a Rose sem másfél millió, nem sokkal drágább a Telkinél. A legolcsóbb a Róbert egyébként és szerintem ott is megcsinálják a császárt kérésre.

Viszont kérdésedre a válaszom meg az lenne, hogy én nem mennék magánkórházba, ha számítanának az anyagiak, ahogy írod is, hogy nem úszkálsz a pénzben. Ilyen esetben szerintem nem éri meg az a pár nap. A Roseban egyébként is hazaküldenek 1-2 nap után, ellentétben a többi magánkórházzal.

Vannak jó állami kórházak, utána kell járni, nagyon sok jó visszajelzés van a neten is. Igaz, alapítványi, 2 személyes szobát, ahol a hozzátartozóddal lehetsz együtt, csak abban az esetben lehet megkapni, ha épp a szüléskor van szabad szoba, egyébként előre nem lehet választani.

Még annyit, hogy persze nagyon sok plusz van a magánkórházban az államival szemben, én azt sajnálom, hogy az állam nem teszi elérhetővé ezt több ember számára, mivel a TB kifizeti az állami kórháznak utánad a szülés árát (nem akarok hülyeséget mondani, mert nem tudom, de szerintem valahol 100-200 ezer között lehet az ára), ezzel az erővel kifizethetné a magánnak is azt a 100-200 ezret, a többit meg pótolná az ember. De ez csak egy elgondondolás:)

2013. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha megteheted csak rajta. Miért is ne, mindenki arra költi a pénzét amire akarja.
2013. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
En a Telkiben szultem csaszarral, nem bantam meg sot!!! Viszont a 1,5 millio eros tulzas:) van kerdesed? Szivesen valaszolok! Boldog babavarast!
2013. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A Telki megszűnt, a Dr. Rose egy nagy humbuk, egy nőgyógyászuk van, és nem szimpatikus.

Barátnőm 41 évesen szülte az elstő és utolsót, és 300 at adott az orvosnak, hogy legyen császár, és állami kórházban egyágyas szobában volt végig az anyukája, apukája, húga meg én is bent voltunk- apuka nincs... lelépett!!! - és minden rendben volt.

A nők egy 80-120 ezret szoktak adni ha a dupláját felkínálod már kinyaljsa a segged.

2013. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!