Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüljek magánkórházban van...

Szüljek magánkórházban van se? Császárt kérnék!

Figyelt kérdés

Szabályosan rettegek a szüléstől és számtanan negatívat olvastam az állami kórházakról (most nem szeretném felsorolni).

Igaz,hogy nem úszkálok a pénzben,de azért keresek.Életemben még sohasem feküdtem kórházban és a szülésen kívül nem is szeretnék!

Bevállaljam a magánkórházat? Most az egyszer inkább rászánok egy jelentősebb összeget (cirka 1,5 millió,minthogy aztán egy államiban mindent elszúrjanak a szülésem körül (tisztelet a kivételnek).



2013. máj. 28. 12:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem pont az a kivétel - vagyis abból van egyre kevesebb -, amit te leírsz.

Biztos meg fogsz sértődni, de szerintem a te hozzáállásoddal van a baj. Láthatóan nagyon határozott elképzeléseid vannak az életedről, miért ne vihetnéd ezt át arra, hogy milyen szülést akarsz? Le kell tojni a nővéreket, a várakozást, azt, hogy bunkók veled. Két-három nap és vége. Ha cukros vizet nem akarsz, akkor megmondod, hogy kösz, nem.

Iszonyú sok kórházból lehet választani, van bababarát és nem, újabb és régibb, barátságosabb és ridegebb. Még nyugodtan válogathatsz.


Egyébként minimálisan sem érdekel, hogy mire költöd a pénzed - mondjuk a nagyzolást nem csípem, de ez magánvélemény -, nem tudom, hogy azt akarod-e hogy le- vagy rábeszéljenek, de ez a nagyon lekezelő hozzáállásod nem fog jót tenni egyetlen szülőszobán sem.

2013. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért maradjunk annyiban, hogy az én barátnőm magánban szült, és nem igazán vették észre,hogy esik a baba szívhangja, pedig akkor már a barátnőm és anyukája is rohangált a doki után! Elég sokára császározták meg!

Én ezzel úgy voltam,hogy kórház ide vagy oda, kibírom azt a pár napot. A szülés nem wellness, az sem érdekel,hogy a kórház nem szálloda, nem heteket akarok eltölteni!

2013. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
senki nem válaszolt bunkón, kedves kérdező! Te magad is leírod, hogy hol szeretnél szülni és hogyan. Mi csak a lehetőségeket írtuk le. De ha éppen a kórház legjobb csecsemős nővérének épp rossz napja van, nem fog azzal foglalkozni, hogy te cirka másfél millát fizettél. Rengeteg helyen itatják cukros vízzel a babákat, én kértem, hogy ne adjanak neki semmit, kiviszem éjszakára is. Egy kérés volt és megtették, kihozták! Hidd el, mindenki szép szülésről álmodik, nyugodt kórházi napokról!
2013. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ha nekem ennyi pénzem lenne, mennék magánkórházba. De minek a császár? Anélkül is lehet ezeregy komplikáció és még drágább is jóval. Várd meg, még mi lesz, de szerintem menj magánkórházba. Ott azt kapod a pénzedért, amit ígérnek.
2013. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Okés köszi!

Még azért szétnézek az államiak között is,hátha.Pár napot tényleg ki lehet bírni.

2013. máj. 28. 13:19
 16/28 A kérdező kommentje:
Ha jól megfizetek ott egy dokit,meg ennyi erővel lehetek egyágyaba is,akkor kb. semmi különbség és olcsóbb is.Ha már egyszer rászántam,de lehet nem is kell otthagynom 1,5 milliót.
2013. máj. 28. 13:20
 17/28 anonim ***** válasza:
52%

Én magánkórházban fogok szülni, de messze sem másfél millióért. Az én célom a legtermészetesebb szülés élménye volt a választáskor, nem tudom, hogy állnak a császárhoz, eszembe sem jutott ilyesmit kérdezni, remélem soha nem kell műteni. Én sm voltam még kórházban, de más egy ágyon feküdni és más nyílt hasi műtéten átesni. Azt soha nem vállalnám be, csak ha feltétlenül szükséges.


Mi ezt választottuk:


Apa velünk marad a négy napban egy szobában velem és a babával. Nem adnak a babának cukros vizet, a nővérek, orvosok rendesek, és nem másfél millió az ára. Esetleg nézd meg te is:


[link]

2013. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
9%
Örültem, hn a császárral hamar és 20 órás vajúdás nélkül megkaptam a babámat, és mihamarabb magamhoz ölelhettem. Gyorsan regenerálódtam, talán a napi több km-es sétának is köszönhetően. Otthon simán el tudtam végezni a házimunkát. De semmi pénz nem fog megmenteni az összenövésektől, amikkel majd a tuti dokik sem fognak semmit sem kezdeni.
2013. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A császár utáni fájdalom nem szervi, viszont a hüvelyi szülés igen. Én a szervi fájdalmat egyáltalán nem bírom, de a császáros heggel semmi problémám nem volt, műtét után nem is fájt, 2 napig húzódott, de ennyi. Két teljes napot hagytak vajúdni, üvöltöttem a fájdalomtól órákon át, majd összeomlottam. Nagy kegyesen megcsászároztak. Nem fájt a heg egy percig sem, két napig csak húzódott, utána mintha semmi nem történt volna. Szóval ha lenne annyi pénzem, biztos, hogy kifizetném a magánkórházat + programozott császárt. De van aki rosszabbul viseli, ez benne van a pakliban, hogy menni sem tudsz majd egy hónapig, majd még éveken át hasogat a heg. Nem tudhatod előre. De azt sem tudhatod, hogy nem reped szét a gátad, és az okoz majd problémát jó sokáig. Nekem sajnos nincs pénzem, így nem lesz több gyermekem sem. Nem bírnám még egyszer elviselni azt a megaláztatást, hogy kiraktak üvölteni a folyosóra, mert nem tágultam.
2013. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én magánban szültem egy vagyonért, mert a dokim csak ott vállalt szülést. Az tök jó volt, hogy minden szép volt és tiszta, és a szülésznőnek rajtam kívül csak egy császár volt, így szinte végig ott volt velem, együtt tudtunk utána aludni mindhárman, stb. Viszont a csecsemősök meg a gyerekorvosok összevissza beszéltek (Sárga volt a picim, és mindenki tök más, ellentmondó tanácsokat adott), úgyhogy én végül is úgy jöttem ki onnan, hogy hacsak nem szakad ránk a bank, a következőt nem ott szülöm, hanem államiban, külön szobát kérve. Egyébként közel se volt 1,5 millió, de szerintem az számít, hogy legyen egy jó dokid, akiben bízol, és normális körülmények.
2013. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!