Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek nekem a szülésetekr...

Mesélnétek nekem a szülésetekről? Minden story érdekel!

Figyelt kérdés
27hetes kismami vagyok és érdekelne hogy ki milyen élményként élte meg! köszönöm!
2013. jún. 8. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2es vagyok. en is a gatmetszestol tartottam a legjobban. sikerult ugy rastresszelnem, h a kitolasnal vegig neztem az orvost mikor veszi a kezebe a "szerszamot". mikor meglattam azt a valamit, jajj nekem vegem erzesem tamadt :D A nyisszantast is hallottam, masfel eve szultem de meg mindig itt van a fulemben :) A varras nem volt veszes, pedig kivul belul repedtem. Kaptam erzestelenitot, semmit nem ereztem. de mivel elhuzodott a varras, a vegefele kezdett kimenni az erzestelenito hatasa, akkor picit kellemetlen volt.

Szoval ne stresszelj ra a gatmetszesre mert csak rosszabb lesz! :) Ugysem erzel semmit belole, jobbik esetben eszre sem veszed mikor csinaljak! :)

2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy így lessz ahogy mondod utolsó!! :)))
2013. jún. 9. 22:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre a gátmetszést, nem is éreztem mikor csinálják :) cserébe a férjem elmesélte :)
2013. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én sem éreztem a gátmetszést,csak onnan tudtam hogy vágtak hogy éreztem ahogy elkezdett folyni a vér,a varrás viszont maga a pokol volt :(
2013. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Éezted a vérzést?Fúúúú az se lehet jó érzés!

Na a másik, a varrás........azt hallom még milyen egy "kellemes" dolog!

2013. jún. 10. 10:36
 16/17 anonim ***** válasza:
én is így voltam,mint Te,abszolút nem féltem a szüléstöl,nagyon vártam,de utólag azt gondolom,nem tettem jól :D direkt kerültem is azokat az iromànyokat,ami a szülés fájdalmairól szólnak. 2.30-kor ment el a magzatvíz,enyhe görcsök kíséretében...akkor azt hittem,ezek a kemény fájások,nem is értettem,miért panaszkodnak annyian :D reggel 7 re rájöttem :D nagyon kemény a vajúdás,konkrêtan sírni tudtam volna,de még arra sem volt eröm,többször azt hittem,h elájulok a fájdalomtól...aztán 17.30-ra megérkezett a kisfiam,3750 grammal és 56 cm-rel; épp 5 hete :)))) a gátmetszést észre sem vettem,mert akkor csinálják,amikor a legerösebb a fájás...csodálkoztam,h szülés után mit varrnak.a gát varràsa szintén abszolút fájdalommentes,mert kapsz érzéstelenítöt,nekem szakadt a méhszájam,annak varràsa kellemetlen,de a vajúdáshoz képest semmi. Könnyü és gyors szülést Neked :) ui: olvasd el guglin Spock:A szülés fáj címü idézetét,én nagyon bántam,h csak szülés után tettem!
2013. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14es vagyok,igen ugye feküdtem ott pucéran(alulrol)csak kihült kicsit a bőröm és egyszer csak éreztem valami meleget folyni lefele,onnan tudtam hogy megvolt a gátmetszés
2013. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!