Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gondoltad volna, hogy aznap...

Gondoltad volna, hogy aznap fogsz szülni? Vagy váratlanul ért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 09:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Váratlanul ért. Bementem vizsgálatra, és már nem engedtek haza.
2013. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
gondoltam
2013. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Tudtam mert előre meglett beszélve. Nem császár.
2013. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Már reggel éreztem, hogy valami nem olyan, mint máskor, de nem igazán gondoltam, hogy szülés lesz belőle. Délután azért már gyanús volt. Hajnalra megszületett a fiam.
2013. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem minden olyan fura volt rámtört egy takarítási roham szülés elött egy nappal nem nagyon mocorgott a babym, és a közérzetem is furcsa volt mit ad isten este 5 órakor beindultak a fájások 10 percesekkel kezdődött másnap 4 órakor mentünk kórházba este 10 kor lett meg a lányom 29 óra vajjúdás után, minden jó volt vele apgar 10/10 es szép 3150 gramm sé 52 cm 2 éve volt, most 15 hetes vagyok :) december 20 ra vagyok kiírva kívnácsi leszek a lányomnál 3 napot húztunk rá
2013. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél aznap mikor született voltam fodrasznal, aztán délután megcsinaltam otthon szépre a körmeimet és leepilaltam a lábam, jo napom volt, és vacsoranal viccelodtem, hogy mehetek is szülni, mert jól nézek ki, aznap éjszaka megszületett a fiam!:))


A masodiknal bent feküdtem màr a kórházban, és péntek volt megbeszeltem a dokival,hogy hétvégére hazamegyek, mindta hogy előtte megvizsgal, a vizsgálat után mondta hogy nem sokára szülni fogok, csináltak nst-t és mondták, hogy menjek a szuloszobaba, én pedig mondtam, hogy nem fáj semmi nem fogok ma szülni, aztán elokeszitettek feküdtem, de meg mindig nem fájt el se hittem, aztán 1,5 óra után meg lett a lányom! Hihetetlen volt!:))

2013. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves szűkszavú válaszolók. Kicsit bővebben?
2013. jún. 27. 09:25
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
én bábakoktéloztam és teljesen hittem benne, hogy segít. tényleg beindult
2013. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
nem gondoltam volna. előtte majdnem egy hétig minden másnap próbálta indítani a doki vizsgálattal, de nem történt semmi. feladta, mondta, h. már nem kínoz, normálisan vizsgál, szinte meg sem éreztem. másnap meg menjek be reggel, megindítja zselével. erre aznap éjjel beindult magától :)
2013. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél váratlanul, másodiknál szinte tudtam, mikor...
2013. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!