Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gondoltad volna, hogy aznap...

Gondoltad volna, hogy aznap fogsz szülni? Vagy váratlanul ért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 09:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Elsőnél sejtettem mert előtte nap szinte végig aludtam, és este nagyon nyugodt voltam, lefeküdtem alduni és hajnalban indult a buli.

Második nagyon váratlan volt, reggel vizsgálat, doki mondta, hogy bármikor szülhetek, de még volt 2hetem hátra, kérdezgette, hogy nem érzek semmit? HÁt nem éreztem, mentünk haza. Délután meg egy éles derékfájás után rohanás a kórházba (85km-re volt), érkezés 4ujjyni méhszájjal, 45perc mulva már babáztam is.

3.nál meg kinéztem a dátumot, hogy aznap de jó lenne, reggel felkeltünk, belenéztem a tükörbe, láttam magamon, hogy ma jött el a nagy nap és mondtam férjemnek, hogy ma menni fogunk- úgy készüljön, mentünk is!! :) 4re beértünk a kórházba fájás nem volt, csak feszült a medencém, de úgy, hogy alig bírtam ülni, szülőszobára kerültünk és 6kor már babáztunk.

2013. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Váratlanul ért.

NST-n voltam, doki utána megvizsgált, közölte, hogy 1 hét múlva találkozunk, mert 100%, hogy akkor még bent lesz a baba. Hát nem.. aznap éjjel elfolyt a magzatvíz. :)

2013. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
33. héttől már mondták, hogy bármikor megszülethet a kisfiam. Nem volt soha egy jóslóm, keményedésem se. 5 nappal a kiírt dátum előtt este elég fura érzés volt a derekamban, nem tudom elmondani, mintha zsibbadt volna...:) Hajnal 3-kor 8 perces fájásokra ébredtem, kb azonnal átváltottak 5 percesekbe. 6-kor már a kórházban voltunk, de nem erősödtek a fájásaim (olyan volt, mint egy nagyon enyhe menzeszgörcs), fél 12-kor burkot repesztettek (oxit nem kaptam). Kb. percre pontosan 3 órára rá meglett a kisfiam.:)
2013. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Váratlanul ért. Bár első baba volt.

Aznap még a barátnőmmel sétálgattunk, vásároltunk stb.

Anyukám aznap nálunk volt és még mondta is h már nem kapcsolja ki éjszakára a telefonját HÁÁTHA...


A dokim is azt mondta elötte 2 nappal h lehetséges h ráhúzúnk :)


Aztán este 11-kor megindultak a fájások, elöszőr azt hittem gyomor rontás. Elmentem wc-re. Majd rendszereződtek a fájások. 3-kor kórház, 4-kor szülőszoba, 6-kor meglett a Kisfiam. Burokrepesztés és oxy.

2013. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Tudtam mert egézs éjszaka görcseim voltak. Másnap lett meg a baba.
2013. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

mi ráhúztunk pár napot, és akkor valahogy lassan telt az idő, már az se hittem el hogy valaha meglesz :-)

igazából előtte éjjel óránkénti fájásra ébredtem és nagyon gyönyörű volt a hajnali kilátás, valahogy olyan különlegesnek láttam. aztán aznap elmentünk bevásárolni, reggelizni-akkor nem gondoltam, hogy utoljára reggelizünk így kettecskén pocakkal apával-este 10kor aztán egyszercsak 10percesek lettek..éjjel vajúdtam otthon szülésznőm tanácsára, de valahogy akkor se fogtam fel hogy most tényleg szülők...hülyén hangzik de valahogy annyi idő pocakosság után olyan elképzelhetetlen volt már hogy meg fogok szülni :-) reggel 9:30 ra beértünk a kórházba és délután 16:00kor lett meg a fiam 3570 gr 54 cm-vel 18 óra után. a kimerültsétől ott is kellett pár perc mire felfogtam hogy tényleg ott van a hasamon :-D mostmár 8 hónapos a kis csöppem

2013. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!