Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában milyen árat kérnek...

Általában milyen árat kérnek egy programozott császárért?

Figyelt kérdés

22 hós a lányom, most vagyok 22 hetes a tesóval és tegnap este nagyon húzódott a császár hegem így szeretnék erre is felkészülni!


A lányommal sürgősségi császár volt és a doki egy fillért nem fogadott el, mondván, hogy ez a dolga ha baj van!


2013. júl. 9. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadott orvosod van akkor nem kell fizetni érte.
2013. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha nem fogadok meg dokit, akkor hogy lesz programozott? Írnak egy papírt, hogy programozott császár lesz? Hogy működik ilyen esetben?
2013. júl. 9. 08:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Hol laksz, melyik orvost választod, milyen az Ő hozzáállása....

Nekem a 2. babám volt 2 éve programozott császáros, akkor az osztályvezető főorvos 50.000 Ft-ot kapott. Meg persze a magánrendelésére kifizetett összeg sem volt éppen kevés. Vidéki városban lakunk, 1 kórházzal, 6 orvossal. Utána is megismert, megszólított az utcán, meg nézte a babát. Én úgy gondolom, nem kevesellte a pénzt.

Most a 3. babával is az osztályvezető főorvoshoz járok, aki azóta sajnos más, mert az előző nyugdíjba vonult. Ahogy kérdezgettem a kismamákat, 100.000-es összegek repkednek nála, de szerintem ez azért túlzás. Az van tervben, hogy 60.000, max 70.000 Ft-ot kap.

2013. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadsz dokit, kiírnak egy időpontra, és aki akkor lesz az ügyeletes, az csinálja meg, és akkor neki nem kell fizetni.
2013. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az már rég rossz lenne akinek előre tudják,hogy császár lesz és ezért kell orvost fogadnia! Nekem is tudták,hogy császár lesz, írtak egy beutalót a kórházba ,bementem,és aki éppen ráért az műtött meg!
2013. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszi a segítséged! Én is ilyenre gondoltam!
2013. júl. 9. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem pont a héten vagy max. hétfőn lesz programozott császárom. Amennyire ezt annak lehet nevezni, mert az első császárral végződött. Orvosom nincs, az sztk-s orvos mondta, hogy 80 %-ban számítsak császárra az előző miatt. Szeretném, ha magától indulna el a baba, akárhogy is végződik. Szülésznőt fogadtam, mert nagyon sokat segít. Nálunk ebben az esetben ő végzi 36. héttől a szívhangot a kórházban. Mindenről tájékoztat, nehogy kimaradjon valamilyen vizsgálat. Nekem sztk-s orvos írt beutalót altatóorvoshoz és vérvételre, ami az altatóorvosnak kellett. Ez meg kell előzze a császárt, kb a 38. héten. Most pénteken megyek szívhangra, és majd az ügyeletes orvos, aki aláírja a szívhangos papírt, a főorvossal együtt dönt, mikor kell befeküdnöm, mert vasárnapra vagyok kiírva.Szóval programozott is meg nem is, mert ha elindul addig magától, akár meg is születhetne, ha nincs komplikáció. Ha valaki nem szül meg a kiírt napig, és az előző császár volt, akkor másnap császározzák. Kíváncsi vagyok, nekem pénteken mit mondanak. Remélem valamennyire érthető, amit leírtam.
2013. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A programozott csiszár miatt nem kell orvost fogadni.

Szerinted ha vkinek tutira császár kell majd (bármi miatt), akkor ha nem fogad orvost, akkor nem műtik meg? Vagy mi?:D

Ha akarsz, akkor persze fogadhatsz, de megműtenek fogadott doki nélkül is, ha programozott császárra van szükség.

2013. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fogadtam dokit, mert félek, hogy az műt meg ügyeletben, aki 2 barátnőmet is "elcseszte". Tehát fogadtam egy dokit és tudom, hogy 100.000 lesz. Nem mondta, ezt rebesgették. Kényelmes, gyors....a dokimra meg számíthatok már 9 hónapja és a műtét után is naponta bejár a betegeihez ellenőrizni. Ha csak úgy szülsz, akkor nincsen programozott, ha jönni akar a baba, jön és műt, aki éppen ott van. A programozott az, amikor megmondják, hogy aug. 3-án , 9 óra. Szerintem ezért illik fizetni....
2013. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem fizetnék, de lakás, kocsi hitel és már egy meglévő gyermek mellett nehezen tudnám összeszedni a 100000 ft-ot!
2013. júl. 10. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!