Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti melyik és mennyi Tenát...

Ti melyik és mennyi Tenát használtatok a szülés után?

Figyelt kérdés

Vettem kétfélét. Egy nagyobb nedvszívásút az első 1-2 napra (gondolom elég lesz belőle max 8-10 db, nem tudom, elég ihjesztő a mérete), és egy fele akkora nedvszívásút a többi napra, illetve ha lenne némi inkontinenciám utána arra is jó lehet.

Nálatok hogy volt? Ti mit gondoltok?

Ezen kívül vettem Tena rögzítő nadrágot két darabot (első 1-2 napra), és 10 db eldobható bugyim van. Egy barátnőm javasolta még a szárnyas betétet a Tena alá ragasztani eldobható bugyinál, mert akkor oldalt kifolyhat a vér.



[link]


[link]


Köszi előre is.


34 hetes km



2013. júl. 11. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is azt gondoltam majd kell egy egész csomag, megvettem jó drágán, itt áll szinte egy egész csomag. Most a második babát várom, legalább nem kell vennem, de így sem fog elfogyni. Valakinek szüksége van többre, nekem nem kellett csak kb 3 darab, utána jó volt a sima betét. Ezt nem lehet kiszámítani előre. Én nem véreztem sem erősen, sem sokáig. Igaz császárral szültem, és láttam, hogy egy hatalmas adag vért szívtak le, szóval engem szerintem alaposan kitisztítottak.
2013. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én egy csomag supert és egy csomag normált vettem. a supert ugy hozták be utánam mert a normál nem sokat ért az első napokon. pár darab maradt ebből a két csomagból az meg jól jött az első menskor mert elég erős vérzésem volt, éjjelente használtam fel a maradékokat hogy át ne ázzak.
2013. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi ment a pont :) Van egy ismerős aki kb akkor szül mint én, szerintem vele majd kb felezünk, vagy én leszek a tena díler a csecsemő osztályon :) Van 40 db a nagyból és 28 db a Miniből :)
2013. júl. 11. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem kellett sok, egy nagy csomagot elhasználtam, és még kértem is a kórházban! Spontán szülésem volt, úgyh engem nem tisztítottak ki, mint a császárosokat. Ahogy hazajöttük a kórházból, már csak éjszaka raktam még egy-két napig, összesen majdnem egy hétig használtam!
2013. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyelőre nekem úgy tűnik túlságosan felkészültem, dehát inkább ez legyen, mint a semmi.
2013. júl. 11. 15:57
 6/13 petera6 ***** válasza:

Én is filóztam ezen, hogy miből mennyit vegyek. Végül tenát egyáltalán nem vettem, hanem a chicco szülés utáni betétjét. Úgy vagyok vele, hogyha kell majd vetetek a kórházban (esetleg egy jól felkészült dílertől :) ).


29hkm

2013. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


chicco szülés utánit vettem (hát első felállásomnál bokáig véres lettem...

Hoztak nekem tennát legerősebbet iszonyat nagy pelenka méretű volt a hasam alól a fenekem végéig ért de abból is elment egy nap 4-5 darab...

Császáros voltam ez nem tudom számít-e... Nekem nem folyamatosan jött a vér, hanem óriási löketekbe és főleg szoptatás alatt (mikor eleve méhösszehúzódások lesznek...) rendesen pisilős érzésem volt, de "csak" tisztultam.. Pedig azt mondják császáros nem vérzik sokat mert azt kitakarítják...

2013. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 petera6 ***** válasza:
Fú, utolsó, ez nem lehetett valami kellemes :( Ennyire erős vérzést még senkitől sem hallottam. Szerencsére ez is mindenkinél eléggé egyedi, mint minden más a terhesség során, szóval én nagyon reménykedem, hogy óriás vérzésem nem lesz. Ha meg mégis, akkor majd ott kitalálok valamit a kórházban :) Előre nem akarok olyan nagyon vastag dolgokat beszerezni, ha nem kell, akkor csak felesleges cucc.
2013. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tesóm is megvette (mert én mondtam, hogy én hogy jártam) ő mindet kidobta! Sima allways betéttel szült meg (császáros lett ő is)...

Én is dílertől kaptam az extra vastag tennát először :) Aztán hívtam párom, hogy ilyet hozzon! RENGETEGET!!! :D

2013. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én még hetekkel a szülés után is használtam a hálós bugyit, nekem sokkal kényelmesebb volt, mert egyrészt szellősebb volt, másrészt meg olyan helyen volt a seb, hogy ez nem nyomta. Én nagyon szerettem ezt a pelenkát [link] amikor elfolyt a magzatvíz is ezt használtam. Az eldobható bugyi nekem nem volt annyira kényelmes, most nem is vettem, Tenát viszont legalább 2 csomaggal, és eddig mindkét szülésemnél sokáig használtam, 3-4 hétig biztosan.
2013. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!