Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti melyik és mennyi Tenát...

Ti melyik és mennyi Tenát használtatok a szülés után?

Figyelt kérdés

Vettem kétfélét. Egy nagyobb nedvszívásút az első 1-2 napra (gondolom elég lesz belőle max 8-10 db, nem tudom, elég ihjesztő a mérete), és egy fele akkora nedvszívásút a többi napra, illetve ha lenne némi inkontinenciám utána arra is jó lehet.

Nálatok hogy volt? Ti mit gondoltok?

Ezen kívül vettem Tena rögzítő nadrágot két darabot (első 1-2 napra), és 10 db eldobható bugyim van. Egy barátnőm javasolta még a szárnyas betétet a Tena alá ragasztani eldobható bugyinál, mert akkor oldalt kifolyhat a vér.



[link]


[link]


Köszi előre is.


34 hetes km



2013. júl. 11. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én rendes szülésre készültem,császár lett.

30 db szülés utáni betétet vettem és csomag éjszakai Always-t :) Nekem erős volt nagyon a vérzésem,bár nekem a havim is nagyon erős szokott lenni.Első napokban szinte minden wc-zéskor cseréltem.Míg volt a szülés utáni betétből azt használtam akkor éreztem magam biztonságban :)

2013. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is császárral szültem és kellett a tena...

Ömlött belőlem....

De ki igy,ki ugy...

2 csomaggal vittem a kórházba,hál istennek nem ment el a 3 nap alatt,de itthon is azt használtam.

Az első mensimhez jó volt ugyanis 1 órát nem birtam ki és folyt mindenfele...

Azóta rendszereződött hál istennek...

Ugy látszik nem befolyásol az hogy császár vagy spontán szülés....

2013. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mentek a pontok.
2013. júl. 15. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!