Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utan termeszetes uton...

Csaszar utan termeszetes uton szulni?

Figyelt kérdés

eloszor is, bocsi, hogy ekezet nelkul irok...

Sajnos a kislanyom csaszaros baba. Igaz, hogy most fogja tolteni majd csak az 5. honapot, de mivel majd szeretnek meg legalabb egy babat erdekelne. Sajnos nem tapasztalhattam meg a termeszetes uton torteni szulest, ez nagyon faj meg most is.

Leginkabb az erdekelne, hogy akinek sikerult termeszetes uton szulnie a tesot, hany ev telt el a 2 szules kozott? Mennyire figyelnek oda a dokik terhesseg alatt a heggre, ill. szules kozben? Lehet e gatvedelemmel szulni?

mennyire biztonsagos?

Akinek van tapasztalata kerem irjon nekem! Koszonom elore is! :)


2013. júl. 27. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 3 es fel mult a Fiam. Februarban varandos lettem mikor mentem a dokihoz kerdezte hogy es en majd hogy szeretnek szulni? Mondtam hogy normalis uton nekem nagyon szimpi a gatmetszes is csak tudjam milyen erzes... Azt mondta ez nagyon meglepi mert mar szinte mindenki csaszaroztatna es semmi akadalya ha nem veszelyes rank nezve mert sok ido telt mar el.

Erre sajnos mar nem kerul sor.

2013. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez régi történet, de azért elmesélem. Anyósom az első gyermekét 3400kg császárral szülte. Utána 2 év múlva volt egy spontán vetélése. Majd 3 év múlva a 4100g -os férjemet normál úton szülte. Ő azt mondja annak idején neki senki nem mondta, hogy császár után ne lehetne rendesen szülni.
2013. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm akinek az első babája császáros volt a másik 2 meg simán meg szülte hogy hány év van köztük azt már nem tudom mert nem tartom velük a kapcsolatot már.
2013. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én vagyok az a kismama aki ígérte megírja milyen volt a második szülése a császár után.

Augusztus 5-én született meg a fiam. 4 óra alatt teljesen kitágultam és jöttek is a toló fájások de a fiam buksija nem jött keresztül a medencémen. Ezért újból császározni kellett de sokáig úgy volt, hogy spontán szülök.

2013. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom utolsó!

Nekem is ugy volt,hogy sima szülésem lesz másodjára,de nem indult meg a szülés és ezért kellett császározni :(

2013. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm, hogy írtál! sajnálom, hogy így alakult.. remélem azért minden rendben van, és jól vagytok!

jó egészséget és sok boldogságot kívánok :)

2013. aug. 19. 12:53
 17/17 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy megírtad. Sajnálom, hogy így alakult, de a fő, hogy mindketten jól vagytok! Jó babázást kívánok! :)

Januárban én is megírom majd, nálunk összejött-e a dolog, de egyelőre nagyon úgy fest, hogy császár lesz a vége (méhszájon fekvő lepényem van... - bár a doki szerint ez még változhat).

8-as válaszoló voltam.

2013. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!