Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kismamák, anyukák...

Győri kismamák, anyukák szüléstörténeteit, tapasztalatait szívesen olvasnám. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
32 Hetes kismama vagyok. Kicsit tartok a kórháztól.

2013. aug. 9. 07:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én ezért nem is fogadok... Beszélgettem a terhesgondozóban néhány kismamával, és azt mondták nem volt hátrányuk abból, hogy nem fogadtak. Én megértem azt is, ha császár mellett dönt valaki. Nekem is csak az a fontos, hogy minden rendben legyen a babával és persze az sem mindegy, hogy a felépülés milyen gyors. :-) Nem gondolom, hogy egy császáros anyuka kevésbé lenne ÉDESANYA! :-) Bár szerintem egy hasi műtétnél biztos, hogy több a kellemetlenség. :-/
2013. aug. 14. 17:59
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ennyien írtatok! :-)
2013. aug. 14. 18:00
 13/17 anonim válasza:

Én nemrég szültem, ma 8 hetes a kisfiam, így egész aktuális a beszámolóm. Rettegtem a kórházi napoktól, az olvasott rémhírek miatt. Fogadott dokim volt, és pont ő volt az ügyeletes, így szerencsénk volt. Szülés dömping volt aznap, így hallottam többeket kínlódni, és megszülni mellettem, és azt is hallottam, ahogy a dokim bánt a többi nővel, ugyanolyan kedves volt, mint velem, tehát biztosan nem lesz hátrányod. A szülésznők egytől-egyig kedvesek, elég sokan voltak aznap a már említett dömping miatt :) így simán 3-4 szülésznő is sürgött forgott ott. Tisztelettel és nagy figyelemmel bántak velem, és persze én ugyanígy tettem, mindenért hálálkodtam, mindent megköszöntem, még a fájások közepette is! Végül császáros lettem, aznap én voltam az utolsó. A dokim megkérdezte, hogy bírom-e még, mert lenne sürgősebb eset, és tartsak ki. Ebből is látszik, hogy azért, mert én az ő kismamája voltam, nem sorolt előrébb, én zártam a sort :)

A császáros csapat egy nagyon jó kedélyű kis csapat volt, végig viccelődtek egymással, és velem is... "Anyuka ne vágjon már ilyen rémült arcot, még azt hiszem, rosszul van" "Tarts ki Anya, mindjárt vége!". Szóval megnyugtatott a környezet, mind amellett nagyon profin dolgoztak össze!

folyt köv

2013. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

FENNAKADOK A TRÁGÁRSÁG SZŰRŐN,pedig esküszöm nincs benne csúnya szó!!! ... hát könyörgöm... nem tudom befejezni a beszámolóm, ezért elküldtem neked privátban, ok? :)

sok sikert, kitartást!

2013. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

:-) Nagyon köszi, hogy leírtad nekem az élményeidet! Remélem én is hasonlóan jó tapasztalatokat fogok szerezni, bár rosszat eddig senki nem írt! Ez bíztató! :-)

Sok boldogságot Nektek!!! :-)

2013. aug. 29. 16:15
 16/17 anonim válasza:
Nektek is sok örömöt, és sok sikert a szüléshez!! Majd írd meg a beszámolódat!! :)
2013. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia! Mi újság? Megszületett már a babód? utolsó vagyok
2013. okt. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!