Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a rosszab a természetes...

Melyik a rosszab a természetes szülés vagy a beinditott és melyik fáj jobban?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettő egyformán fáj, csak az egyik beindított a másik nem. a végeredmény ugyan az, egy szép baba.:)
2008. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így nem lehet nekiállni!Ha indítják nem azért teszik mert rosszat akarnak neked!Ha természetesen szülsz akkor szerencséd van!Azért találták ki a szülésindítást higy a baba meg a mama rendben legyen,egy kis rásegítés a természetre. A "természetes" szülés pedig természetes ... a fájdalom kibírható és van értelme.Férjem azon mosolyog mindig hogy ha elvágom az ujjam jajgatok meg siránkozok ha szülök a hangom nem lehet hallani csak tűrök :) ja eddig 3-szor volt benne részem (sajna az ujvágásban többször:))
2008. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A beindított szülésnél erősebbek a fájdalmak,viszont hamarabb jön a baba,mint amúgy jönne.Mármint rövidebb a vajúdás,de keményebb.Kismamás könyvekben olvastam róla.Sokan szülnek idítottan és utólag azt mondják,"könnyen megvolt".Én indítás nélkül szeretnék gyorsan szülni!:) Persze erre már csak pár napom van.Üdv:41 hetes kismami
2008. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!