Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet csinálni egy kórházb...

Mit lehet csinálni egy kórházban éjszaka, ha nem tudsz aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, fura a kérdés, de én nem tudok aludni éjszaka. Plusz idegen helyen soha nem tudtam aludni. Mit lehet ilyenkor csinálni? Világítás van valamennyi éjjel, de csak amolyan félhomály, tévé nincs, telefonból csak egy régi típusút viszek, mert itt gyakoriak a lopások.

Séta, ücsörgés a folyosón? Mit csináljak?


2013. aug. 20. 16:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
Bár a kérdés már régebbi, de én is hasonló helyzetben leszek. Igazt, nem szülés, egy kisebb műtétem lesz, de ki lehet menni a folyosóra éjjel, újságot olvasni, rejtvényt fejteni, ha nem tudok elaludni? nem parancsolnak vissza az ágyba?
2015. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A k.h. nem börtön, többnyire van közösségi tér, pl. ahol a làtogatókat lehet fogadni. Nem fognak visszacipelni az àgyba ha nem akarsz aludni :)
2015. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ez jó hír :)
2015. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetre egy frontint ajánlanék a leggyengébb változat is megteszi és legalább kipihent leszel! Nem hinném, hogy ártana a babának.
2019. ápr. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!