Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem bírom elviselni a szagom...

Nem bírom elviselni a szagom szülés óta, ti mit gondoltok, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már a terhesség alatt is fokozottan izzadtam, és más volt a testszagom, de azt normálisnak fogtam fel. Most viszont mindjárt egy éves a babám, és nekem még mindig elviselhetetlen a saját szagom, ez nem is az enyém, folyton pumaszagúnak érzem magam, ahogy izzadok kicsit, és semmilyen dezodor sem tusfürdő, szappan nem változtat ezen. Savanyúnak érzem a szagom, mint az öregasszonyoké. És olyan ruhákban is izzadok időnként, mint egy ló, és büdös vagyok bennük, amiket évek óta hordok és sosem volt ilyen gondom velük. Ez valami hormonprobléma lehet, vagy mi? A környezetemnek egyébként nem tűnik fel, azt mondják, ők nem érzik, én képzelődök.

2013. aug. 21. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt bajom a lochia szagával,szerintem nem is éreztem, legalábbis nem emlékszem rá!
2013. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pedig van annak is, lehet, nem mindenkinél. Mikor meséltem a védőnőnek, hogy szenvedek tőle, akkor mondta, hogy igen, ez ilyen, ő is előre fél, mi lesz, mert a férjének nagyon érzékeny a szaglása.
2013. aug. 22. 12:01
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedek ettől- bár én nem szoptattam de más másfél éves a fiam és még mindig nagyon erősen izzadok. TErhesség előtt nem voltam ilyen izzadós. Kipróbáltam én is nagyon sokféle deot, spary-t- amellett, hogy természetesen fürdök is! :) Egyedül a Vichy golyós deója az, amit ha használok nem érzem azt a bizonyos testszagot magamon.
2013. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!