Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz elfolyása után...

A magzatvíz elfolyása után mennyi idővel kell menni a kórházba, egyáltalán mikor kell bemenni, hogy ne 1 napig legyek bent?

Figyelt kérdés
2007. szept. 28. 12:14
 1/7 anonim válasza:
100%

Magzatvíz elfolyása után azonnal be kell menni,hisz akkor már bármelyik pillanatba megkezdőthet a szülés,vagy is készen áll a baba h kibújón:)

Az már csak rajtad áll h meddig kell bent lenned hísz ki kell tágulnod legalább 4 újnyira.meg h fekszik a baba.

2007. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ajánlatos bemenni a magzatviz elfolyása után egyböl.Amugy pedig hogy a szülés maga mint folyamat meddig tart az is változó, mindenkinél más .Grat a babához:)29hetes kismama:)
2007. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni a magzatvíz elfolyása után azonnal, mert mivel már nincs burok, nagyobb a fertőzésveszély!
2007. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdett szivárogni a magzatvizem rögtön be kellett mennem a fertőzésveszély miatt. Aznap történt amikorra ki lettem írva. Másnap szültem. Én is azon gondolkodtam milyen lesz, de annyira egyértelműek a fájások, hogy tudni fogod mikor menj be!
2007. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azonnal mivel fertőzést kaphatsz te és a baba is. Én antibiotikumot kaptam azonnal. Egyébként 3 napig mindenképp benn kell lenned majd. Én a szülés előtt egy nappal kerültem be, de örülök neki, hogy szakszerű felügyelet mellett indult meg a szülés.

2007. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


ha folyik azonnal kell menni, mert megszűnik a baba védettsége a bacikkal szemben. Ha fájásaid vannak akkor, akkor kell indulni, ha 5 percenként követik egymást a fájások és ez rendszeres. Hogy milyen gyorsan vajúdsz az teljesen alkati kérdés. Én pl. 23:15-re értem be a kórházba és 2:25-kor a kezemben tartottam a kicslányomat.

Ilyen gyors szülést kívánok neked is. :)) Grat. a bébihez.

2007. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Érdekesnek találom, hogy mindenki a fertőzésről ír. Ha egészséges a kismama honnan kapna a baba fertőzést? És a kórházi vízben vajúdás, vagy a kórházi zuhany miért lenne veszélytelenebb mint az otthoni?

Egyébként nem értek egyet azzal az anyukával aki azt írta, hogy antibiotikumot kapott miután elfolyt a magzatvize, mert én ezt úgy értelmeztem, hogy azért kapott gyógyszert amiért elfolyt a vize!? Meg kéne néznie az utolsó laboreredményeit! Valószínűleg volt valamilyen betegsége amit a baba elkaphatott volna a szülőcsatornában, és ezért kapott antibiotikumot. Ne riogassunk senkit.

Egyébként szerintem az orvosod, vagy egy szülésznő szívesen segít. Nyugodtan hívd a kórházat és beszélj meg 1 találkozót valamelyi szülésznővel.

2007. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!