Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért hiszik az olyan sokan...

Miért hiszik az olyan sokan hogy a császárral való szülés egy leányálom?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 20:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
Nekem leányálom volt. :)
2013. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Én sem panaszkodom. :) Ahogy a barátnőim, rokonaim mesélik a szüléseiket és amiket néha olvasok egy természetes szülésről...hajaj! Azt kell mondjam a császárom leányálom volt. Az már más kérés, hogy életmentő császár volt.
2013. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Én két normál szülés után a harmadik gyerkőccel lettem császározva. Minden tekintetben jobb volt, mint a két előző normál szülés.
2013. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 gyilokcica ***** válasza:
100%
Ma már jól ki lett vesézve a téma, de ide is csak azt tudom írni, hogy nekem nagyon jól sikerült, nem is fájt. Az első pár felkelésnél is csak húzódott, utána mintha semmi nem történt volna.
2013. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor én vagyok szerencsétlen három gyors spontán szülés után a negyedik császár és szörnyű volt a császár, pedig én is azt akartam, de utólag még álmomban se jöjjön elő. Azért szülés után 2 órával már szinte majdnem futottam, császárnál meg napokig fél órába bele tellett mire kitudtam mászni az ágyból, iszonyú fájdalmaim voltak.
2013. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
kedves 5ös válaszoló, akkor egy cipöben járunk, én is nagyon megkínlódtam a császáromat(sürgösségi volt)és csodálkozok ha valaki kéri önszántából a mütétet..
2013. aug. 28. 20:49
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is leányálom volt. Semmi gond nem volt, másnap jobban ugráltam mint a szobatársaim akik szültek.
2013. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon szenvedtem, majd 1 évig fájt/érzékeny volt utána.
2013. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, hogy itt mennyi könnyű császáros van, akiket meg személyesen ismerek, egy sem így írja le.

Én simán szültem, és a császározott szobatársak igencsak szenvedtek.

Szerintem azért hiszik, mert tudják, hogy a sima szülésnél micsoda fájdalmat kell átélni, császárnál meg vagy fájdalomcsillapítás, vagy altatás. De hogy utána mi lesz, abba már nem gondolnak bele, csak hogy fájdalom nélkül szülni...

2013. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

önszántából senki se kéri, orvosilag indokolt, hogy valakit császározzanak.

persze, az más kérdés, hogy pénz beszél..., de most nem ez a kérdés.

2013. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!