Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Combtő-csípő fájdalom 14...

Combtő-csípő fájdalom 14 hetesen túlsúllyal, tudok tenni ellene valamit?

Figyelt kérdés

Mióta terhes vagyok, azóta érzem ezt az iszonyatos fájdalmat... tegnap annyira súlyos volt, hogy alig tudtam lábra állni, még egy pillanatra el is szédültem...

Sajnos még nem tudom menni dolgozni, ezért itthon vagyok és csak annyit mozgok amit itthon tudok... meg úgy heti 2-3x mikor megyünk valahova... de olyankor egész nap..


Sajnos 100 kg-val estem teherbe, szóval elég valószínű, hogy ettől fáj, de ezelőtt soha nem éreztem ilyet (1 kg-ot híztam nem valószínű, hogy olyan nagy teher lenne) szóval nekem ezért furcsa a dolog..


Szóltam már a dokimnak, de nem mondott rá semmit, csak a túlsúly jöhet szóba! Mit csináljak?

Egyszerűen iszonyatosan fáj....

Mi lesz később? Tolószék?


Mit tehetnék még?


2013. febr. 2. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan fájdalmam volt, mintha az ideg csípődött volna be. Két hétig tartott, aztán elmúlt szerencsére. Volt olyan, hogy úgy keltem fel az ágyból, mint egy hadirokkant. Pedig akkor még pocakom sem volt. Ennek semmi köze a túlsúlyhoz, mert nekem pl csak pár kiló plusszom volt, szóval nem számottevő. A doki sem tud vele mit kezdeni, mert ez "normális", ilyenkor nyúlnak a szalagok, nő a méh, feszül szét a csípő...
2013. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát reméltem én is, hogy elmúlik, de ha megpihenek akkor azért fáj, ha meg sétálok, mozgok, akkor meg azért... és sajnos egyre fájdalmasabb...
2013. febr. 2. 10:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig, hogy reménykedtem, hogy mivel nekem széles a csípőm, majd nem lesznek ilyen gondjaim :D Meg majd könnyű szülés lesz, de hát ezek szerint tényleg nem számít :D
2013. febr. 2. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
3. babámat várom...ugyanígy voltam,vagyok én is,bár voltak időszakok amikor könnyebb volt.szerintem is inkább alkati kérdés,nem súly kérdése...sajnos semmit nem tudsz csinálni,csak rosszabb lesz. én a 38.hétben vagyok,hát nagyon rossz már. amit én szoktam csinálni,ágyban tornáztatni a lábam...bár nagyon nehéz a mozgás,szerintem azért jót tesz a séta de csak akkor ha nem hajtod szét magad,mert akkor meg azért fáj :)
2013. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem, ha sikerül visszaállnom dolgozni, heti 1-2 napot akkor talán enyhülne, ha kicsit többet mozognék...
2013. febr. 2. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos én is így vagyok mint te. 26 hetesen kezdődött egyik napról a másikra a jobb csípőmnél, iszonyatosan fájt, tartott 3 hétig. 2 hét után már annyira kivoltam tőle borulva hogy 1-2 naponta sírvafakadtam. Aztán egyik napról a másikra elmúlott. Voltam vele házidokinál majd nődokinál, mind a ketten azt mondták, hogy alakul a csípő (pedig én is széles csípőjű vagyok) és lesz ez még rosszabb is. Amúgy én 109kg-al estem teherbe, a súlytöbbletet nem említették mert amúgy csak 5kg pluszba voltam akkor.

1 hétig nem fájt semmim, olyan megkönnyebbülés volt hogy nemigaz... :) Aztán 1 hete újra nekiállt fájni de persze most a másik oldalon. Most jobban fáj mint elötte a másik oldal és még nyűgösebb vagyok tőle. Tegnap este még egy utolsó pisilésre felakartam kelni az ágyból és nem ment, annyira fájt. Sírva fakadtam... nagyon rossz érzés volt...

Nagyon várom már hogy elmúljon, mert így hogy napi 8 órát dolgozom, boltba járok, otthon kutya-macska, főzés, háztartás stb... nagyon nehezen megy minden és kétszer annyi időbe telik, a fájdalomról meg nem is beszélve.

Nekem Algopirint javasoltak rá de semmit nem használ, vettem Voltaren krémet de semmit nem használ, úgyhogy én sem tudom mi a jó neki. Fekve is fáj, ülve is fáj, a járásról meg ne is beszéljünk...

Kitartás!!!

31hkm

2013. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!