Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig "normális" ha nincs...

Meddig "normális" ha nincs kifejezetten előjele a szülésnek?

Figyelt kérdés
39+2 hetes kismama vagyok és az égvilágon semmi előjelet nem érzek... Mintha csak a 20. hétben lennék, sőt most kb. semmi bajom nincs! Eddig azért a terhesség alatt fájt a hátam egy kicsit meg a farokcsontom húzódott. Most minden elmúlt, úgy érzem ha a babám nem mozogna, és csuklana odabent bár nagy a pocakom de kb. alig venném észre, hogy állapotos vagyok. Másnak is volt így? Ha igen, akkor mi lett a vége? Kissé türelmetlenkedem már!
2013. szept. 9. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Barátok Köztöt néztem épp, amikor beindult. Szóval, ha nincs más... :)
2013. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez bármeddig normális.:) Nekem pl. mind a kettőnél előjel nélkül indult, bár a másodiknál már éreztem rendszeres, de estére múló fájásokat 3 napig előtte. Az első 38+6-ra született, szivárgott a víz, majd megindultak a fájások. A második 39+3-ra. Aznap még vezettem, elmentem szülői értekezletre is, annyira nem gondoltam, hogy éjjel már akció lesz.:)
2013. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40+2-ig semmit nem éreztem se keményedés,se jósló.
2013. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek megy a zöld kéz! :) Hát akkor normális, egyszer csak majd jön. Nem szeretném, hogy indítsanak, szombatra vagyok kiírva, és ha nem jön a babóca, akkor kiírt időpont után pár nappal be kell feküdnöm a kórházba és nem tudom mikor de max egy hét múlva indítanának. Drukkoljatok, hogy minden szépen magától induljon be, még van időm a kiírtig, és a remény hal meg utoljára :)
2013. szept. 11. 11:13
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb baba nem a kiírt napon születik, de hálistennek adnak még annyi időt ha minden ok, amennyi elég ha csak késik pár napot a baba. :) Jobb később, mint előbb, most született meg ismerősöm kisfia a 30. héten, szegény anya mit nem adott volna egy túlhordásért inkább, de szerencsére még így is teljesen egészségesek. :)
2013. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális az is, ha vannak előjelek, de az is, ha egyáltalán nincsenek. Nekem nem volt semmi, max. annyi, hogy a dokim mondta, ebből korábban lesz szülés, mint ahogy ki vagyok írva, mondta, hogy kis túlzással "meg tudja simogatni a gyerek haját". Lehet, hogy csak úgy indul, hogy most akkor mész szülni. Mindenki más, sőt még egy embernél a több terhesség, szülés is más.
2013. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És akkor jöjjön a szokásos: NA MI A HELYZET? EGYBEN VAGYTOK MÉG? :)
2013. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
IGEN! Egyben vagyunk, nagyon is! Továbbra sincs semmi jel. :(
2013. szept. 13. 18:50
 19/20 anonim ***** válasza:
Még van idő. Kisfiú, vagy kislány? :)
2013. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kislány :)
2013. szept. 14. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!