Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fel lehet készülni a szülésre...

Fel lehet készülni a szülésre 1 hét alatt?

Figyelt kérdés

Azt mondták ultrahangon hogy 1 hetem van hátra max másfél hét , 37 hétben járok.

Én úgy érzem nem vagyok felkészülve, valami még hiányzik a baba váráshoz, pedig megvettünk mindent már.

Mégis olyan felkészületlennek érzem magam.

Az első császáros lett a második is az lesz mégis úgy félek a szüléstől jobban mint az elsőnél.

Mikor múlik már el ez az érzés hogy minden megvan mégis olyan elégedetlen vagyok.

Az első gyermekemet 5 nappal hordtam túl.



2013. szept. 12. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt elfelejtettem,hogy császároztak!
2013. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 38.hétben járok, rengeteg dolgot kellene még csinálni és fájdogál itt-ott, úgy érzem ha most kellene menni szülni káoszt hagynék magam után itthon. Apa ügyes, biztos megoldaná. Nálunk a nagytesó 11 hónapos, így az utolsó hetekben naaaagyon leszívja a maradék energiámat. Azt mondta a nőgyógyász, hogy sokkal jobban fog fájni a szülés, mint az elsőnél viszont gyorsabb lesz. Ha neked császáros volt és az is lesz, legalább tudod mire számíts, ne félj, pihenj sokat.
2013. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

De attól független , hogy tudják hogy császáros leszek attól még meg kísérlik a természetes szülést is nem?

Különben honnét tudhatnák hogy ki jön e vagy sem simán?

Nem hiszem hogy egyből tolnának a műtő terembe és császároznak, szerintem előtte várnak pár órahosszát hátha simán is megszülöm.

2013. szept. 12. 16:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt még nem beszéltétek meg az orvossal? Nem tudom vállalják-e ezt a kockázatot, mert ha már a szülőcsatornában van és ott van a gond, onnan már nem tudják "visszanyomni".
2013. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9 honap alatt sem lehet mindenre felkészulni, nem még egy hét alatt. kitartás, tul leszel rajta te is
2013. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!