Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hete szültem és képtelen...

8 hete szültem és képtelen vagyok szexelni annyira fáj, volt valaki így?

Figyelt kérdés
Be sem fér, annyira szűk lettem, hiába próbáltuk lassan, már a bejáratnál görcsösen fáj a gátam, beljebb nem tudom milyen lenne. Vajon meddig lesz ez így?
2013. szept. 13. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekünk is eltelt pár hónap mire először próbálkoztunk, már 16 hónapja szültem meg a kicsim, és együttlét után érzem hogy fáj a varrás helye...:/ szóval ne aggódj emiatt, van akinek jóval több idő kell a gyógyulásra a párod pedig megértheti, hisz nem piskóta amit ott lent csináltak velünk szüléskor.
2013. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igaz, nagyrésze agyban döl el. Mindkét szülésem után úgy féltem a behatolástól, hogy rágörcsöltem. A párom nyugtatott, hogy csak lazítsak, és szép,lassan felengedtem. Persze síkosító is kellett. Amúgy hiába tudom, hogy csak a rágrcsöléstől fáj a z eleje, mindig megijedek, aztán ha ellazítok, akkor semmi bajom.
2013. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

7-8 vagyok, és szerintem nem igaz, hogy csak agyban dől el.

Nekem fájt a gátam akkor is, ha olyan székre kellett ülnöm, amin nem volt párna (fa vagy műanyag), és estére akkor is, ha sokat álldogáltam aznap. Tehát ennek semmi köze nem volt behatoláshoz.

Továbbá én kívántam a szexet, tehát ez volt a legrosszabb, hogy én szerettem volna, és amikor oda jutottunk, egyszerűen fájt. (Ha bármikor megtapogattam kézzel, akkor is fájt)

Úgyhogy szét lehet választani a kettőt, mert értem én, hogy miről írtok, de nem biztos, hogy csak erről van szó.

2013. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6 hete szültem gátvédelemmel, tegnap került sor az "első" szeretkezésre, de nekem is eléggé kellemetlen volt. (Pedig az első szülésem után nem tapasztaltam ezt.) Mindkétszer gátvédelemmel szültem, azt hittem most sem lesz gond, de az egész nagyon furcsa még.
2013. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elojatek sikosito turlem sok sok petting ugy mint tinikorodban.

Nekunk elsonel 2 ev csak petting a 4.nel mar csak 3 het kellett :)

2013. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!