Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti milyen betétet használtatok...

Ti milyen betétet használtatok a kórházban a szülés után?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tena betés és bugyi. A bugyija is szuper. Nagyon jól tart.


[link]


gyógyszertárakban kapható.

2013. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is Tena Lady-t használtam.Hát kellett is!! :))
2013. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szülés napján tenát,az elsőnél extrát vettem,de felesleges volt akkora,kicsit véreztem.Másodiknál már csak normál tenát vettem,de még az is sok volt, második naptól rendes normál betétet használtam.
2013. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sima nagyméretű betétet.a legnagyobbat.nekem bőven elég volt
2013. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első három napra Tena kellett, utána szerencsére már elég volt a sima betét is.
2013. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tena Super, hidd el kelleni fog!!!! Én darabra vettem 10db-ot gyógyszertárban és jól jött, mert a magzatvíz mikor elfolyott akkor jó volt odatenni a helyére, ha érted mire gondolok és úgy a kórházba menni, hogy tudom, hogy nem csöpögök ide-oda, bár az amúgy abba is maradt.

Utána nagyon erősen véreztem, kellett tényleg a super nagyság. És vettem 3 db tena bugyit, szuper volt! azokat váltogattam, gyorsan száradnak. vettem kínaiban olcsóbb mamabugyit, de..... nem tartott nem volt jó

aztán már elég a tena extra, abból 1 csomagot vettünk, talán 20-30 db lehetett benne, az nagyrészt elfogyott, és jött az éjszakai always.

Nekem a szülésznőm mondta a tena supert, hogy tényleg kell, ne csak extrám legyen, mert az attól kisebb.

Amúgy nemcsak a vastagsága a lényeg, hanem a felülete legyen hosszú.

2013. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok :

a supert a kórházban az alatt a pár nap alatt használtam utána már elég volt az extra, szépen csökkenni fog majd a vérzés mennyiség, szóval nem 6 hétig fog ömleni :) fokozatosan megszűnik majd.

2013. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Éjszakai Alwayst, de gyűlöltem a műanyagos fedőréteg miatt. Meg nagy is volt. Talán Libressere vagy normál méretű Naturellára váltottam hamar. A 2 nagy csomag Alwaysből másfél megmaradt.
2013. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dm-es Jessa inkontinencia betét. A legnagyobb méret először, aztán csökkenő méretek majd rendes szárnyas betét.


Nem kiszámítható hogy mennyit vérzel, én hármat szültem, az első gyerekem után bizony 3 hétig(!) a legnagyobb méret kellett, éjszakára mindenképpen. A harmadik szülésemnél meg csak 2 napig kellett ez a méret.


Szerintem egy csomagot érdemes venni, az 10 db, és ha kell, akkor hozatni a pároddal, vagy anyukáddal stb.


Én mindig a Jessát használtam, és nagyon meg voltam elégedve, mert nagy felületű, de viszonylag vékony, mégis jól szív. A harmadik szülésem előtt egy barátnőmtől kaptam TENA Lady-ből kb. 5-10 maradék darabot, gondoltam azt is kipróbálom, hát nekem az nagyon vastag volt, alig bírtam menni vele.


Bugyiból pedig a sajátokat használtam, olyanokat, amiknek van tartása, első szülésnél próbáltam az eldobhatós necceset, hát azzal csúszkált ide-oda a betét, nekem nem jött be.


Szép szülést!

2013. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk adtak Debrecenben a Klinikán, én azt használtam. Tökéletes volt.
2013. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!