Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés előtt, után...

Császármetszés előtt, után szedett valaki homeopátiás gyógyszert?

Figyelt kérdés
Csüt. egyek a kórházba, sajnos faros a baba és császárral fog megszületni. Védőnőm azt javasolta, hogy szülés előtt 2 nappal kezdjem el az arnica montana ch15 szedését, naponta 2*5 golyót. Tapasztalat?
2009. nov. 8. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak annyit tudok mondani, hogy vérzés csillapító és az ér falakat erősíti!

Igaz én már szültem egy kislány, de akkor nem vettem szülésre felkészítő homeopátiás készítményeket és jól meg is jártam, mert rettentően vérszegény lettem és majdnem 2 napig nem bírtam felkelni az ágyról, nem hogy magam, vagy a babát ellássam:(!

Most terhes vagyok a kistesóval és fogok szedni Arnicat is és még egy vérszegénység megelőző készítményeket!!

Sok sikert a szüléshez, boldog babavárást a hátralévő időben, hamarosan találkozni fogtok:)!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 16 hetes kismama is.

2009. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 5 hete szültem császárral és én a STAPHYSAGRIA 15 CH-t szedtem műtét után napi 3X5 golyót.Ez sebgyógyulást segítette elő és vérzést csökkentett.Tényleg jó, én ajánlom.
2009. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!