Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A volt MÁV kórházban milyen a...

A volt MÁV kórházban milyen a szülészet? Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Szülésznők, apás szülés, kórtermek, mit kell vinni szüléskor?
2009. nov. 9. 18:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A 40. hétben járok, még mindig egyben vagyok, de már iszonyat nehéz, deréktól lefelé szinte mindenem fáj.

A doki annyit mondott, ha nem indul kifelé a baba 26-ig, akkor kilakoltatják.

2009. dec. 21. 19:13
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia!!Annyira örülök,hogy írtál!Kitartást és nagyon szorítok,hogy mielőbb kint legyen Prüntyikéd!Lehet,hogy karácsonyi baba lesz!Ha mindened fáj,akkor közeleg az idő.Nekem az utolsó két hét így telt,de az utolsó két éjszaka már azt hittem szülni fogok.Először is állandóan ment a hasam és jósló fájások voltak,állandóan pisiltem.Menszi szerű görcsök,azt hittem szülünk,aztán hajnalra elmúltak.A második nap délután elment a nyákdugó,akkor tudtam,hogy másnapra baba lesz és így is volt.Igaz nekem két héttel előbb jött a babó.Írhatnál privit is, ha van kedved.Szívesen tartanám veled a kapcsolatot.Én vagyok,aki szintén a mávban szült és megígérted,hogy írni fogsz.Kitartás,gondolatban veled vagyok!!!!!
2009. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!