Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennyit adnátok az orvosnak...

Ti mennyit adnátok az orvosnak a szülésért, ha a terhesgondozásért havonta 7000-et fizettetek?

Figyelt kérdés
Sima szülésért és császármetszésért?
2013. okt. 12. 20:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

sima:50e

császár:70e (ha kérted)


de csak ha meg vagyok elégedve!

2013. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
25%
70 ezret mindkét esetben. Ha te kérted a császárt akkor olyan 120-140 körül.
2013. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Azért ezek eléggé elszállt összegek. Én ennyit nem tudok fizetni.
2013. okt. 12. 20:28
 4/41 A kérdező kommentje:
Férjem azt mondja, hogy Ő egy garast sem adna. Azért megmagyaráztam neki, hogy ez nem így működik, akkor ügyeletesnél kell szülni... Amúgy első gyerekemet ögyeletesnél szültem és neki is adtam, mert hálás voltam, de messze nem ilyen összeget, amit írtok.
2013. okt. 12. 20:29
 5/41 schocko ***** válasza:
51%
Semennyit. Azért kap fizetést. Egy közpénzből fenntartott épületben, közpénzből szerzett eszközökkel, így fizetett emberekkel végzi a munkáját, ami után temérdek pénzt elvár és még csak nem is adózik utána...Az a hülye aki ad, de félelemből adnak az emberek, mert különben szenvedteti meg hasonlók...kirúgni az összeset, csinálja privátban...Németországban nem ad nekik senki egy centet sem, rögtön repülne, ha kérne...
2013. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%

Külföldön élek, magánkórházba járok, ahol átszámítva 5000-et fizetek alkalmanként a recepción.

Az orvos zsebébe senki nem dug semmit, sem vizsgálatkor, sem szüléskor.

Legelőször, mikor kérdeztem, hogy mennyit kellene adnom az orvosnak (visszér műtét volt anno), akkor a barátaim nem értették. Nem fogták fel mi az a hálapénz!! Azt kérdezték, hogy miért kellene külön fizetni, ha már egyszer a recepción fizettem.


Magyarország messze van még ettől.

2013. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Schoko te férfi vagy? elolvastam a férjemnek a választ, nagyon egyet ért veled. Részben én is, de ez választott, fogadott doki. Nem tehetem lelkiismereti okokból, hogy nem adok semmit. Akkor nem kellett volna vállalnom, hogy hozzá járok.
2013. okt. 12. 20:32
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvoshoz jártam, ezelőtt két évvel. Eleinte 2-3 hetente rendelt vissza, akkor alkalmanként 8000 forintot kért, az utolsó előtti hónapban hetente kellett mennem, akkor már 12 ezret kért, aztán az utolsó hónap első két hetében mindig visszarendelt 2-3 naponta az utolsó két hétben meg szinte minden nap ott voltam és alkalmanként 15 ezret kért már. Kicsit elegem lett. A szülés után odajött hozzám, hogy nyolcvanezer lesz a szülés. Nem magánrendelésen szültem hanem kórházban, államiban. Akkor már nagyon elegem volt, mondtam neki nincs nálam annyi pénz, aztán nem adtam neki oda. A büdös életben nem megyek többet orvoshoz, inkább megdöglök a küszöb előtt.
2013. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
a férjednek amúgy igaza van, csak akkor ügyeletesnél kell szülni... ha megfogadod, akkor még az is lehet, hogy megmondja az árat. Ez egy plusz szolgáltatás. A tanárnak se fizetünk külön, de a különórát, korrepetálást már fizetni kell. Itt is ez van kb. Ha te plusz szolgáltatást szeretnél (ami itt SAJNOS az emberséget és odafigyelést jelenti),akkor fizetni kell
2013. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

ha megfogadod, akkor annyit, amennyiért ő vállalja, ha nem mond fix összeget, akkor 50 ezret adnék.

Ha nem fogadod meg, de ő az ügyeletes, akkor nem adnék pénzt, terhes gondozáson szépen tömted a zsebéd.

Amúgy én nem fogadtam dokit, mert nem akartam pluszban horror összegeket kifizetni, viszont itt nálunk, ha valaki megfogadja a dokit, akkor ő mond egy konkrét összeget, h mennyiért vállalja.És ha megbeszéltük már, akkor nem lenne pofám kevesebbet adni.

2013. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!