Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vigyek a kórházba szüléskor?

Mit vigyek a kórházba szüléskor?

Figyelt kérdés
Szépen kérnélek benneteket, írjátok meg pontosan mit kell vinni szüléskor a kórházba? Mire van szügsége a babáimnak és mit vigyek magamnak? Már ezerszer nekiálltam a listának, de valahogy sosem értem a végére, annyira végtelennek tünik. Jó lenne egy pontos listát kapni, mert még nem szültem és halvány lila gözöm nincs, miböl mennyi kell. Kérlek írjatok. Köszönöm.
2009. nov. 11. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én tapasztalatból felhívnám a figyelmedet egy két dologra ami nincs rajta az álltalános listán:


1, érdemes pelenkalátéteket vinni mondjuk 3-at (tudod amit a babák pelenkázóasztalán használnak DM-be lehet kapni) mert én állandóan átáztam alvás alatt és a lepedőm, ágyneműm mindíg véres lett és nem cserélték ki csak 1x...szobatársaim is tőlem kértek


2, emiatt hálóingből is napi 2-3-at használtam


3,fertőtlenítő kézmosó. Kifogyott a szobába és nem cserélték ki 2 napig.... ha nem vittem volna nem tudtunk volna a családdal fertőtleníteni a kezünket, szerintem azt is használták a szobatársaim is :)


4,füldugó, még jól jöhet ha a te babád alszik de a többieké nem


a többi dolog rajta van az átlaglistákon

2009. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem,ott mindent adtak,betéttöl kezdve melbbimbo védö krémig,szölöcukron àt.Csak pizsamàra(többre,mert véres lett),bugyikra,papucsra,tisztàlkodàsi szerekre volt szükségem.Mégàsvànyvizet is mindennap egy üveggel ingyen kaptunk.De a biztos az elsö vàlaszado listàja.
2009. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most így vissza olvasva és fél évvel túl a szülésen, nevetséges vissza gondolni arra mikor vittem mindent ami fontos aztán a beteghordozó megkérdezte, hogy nyaralni jöttem -e. /igaz nekem kellett a sok cucc, mert elötte is benn feküdtem 2 hónapot, de ezt ö nem tudta/ :-D de azért kicsit zavarba jöttem.
2010. aug. 23. 22:59
 14/14 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válszokat meg mindent XD
2010. aug. 23. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!