Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetes 4napos vagyok és már...

38hetes 4napos vagyok és már nagyon szenvedek. Meggyorsíthatom valahogy a picit?

Figyelt kérdés
semmit nem alszok éjjelenként,3 napja fáj a derekam és mensiszerű görcseim vannak,vizesedek és fáj a bőröm ma ráadásul ugy ráfeküdt a tüdőmre alig kapok levegőt...és nem megy arrébb,két napja nagyon keveset mozog.Jó lenne ha kijönne már.tegnap már vettem egy meleg fürdőt-bár nem mertem annyira melegre csinálni...meg nem is esett jól...de semmi..már a lépcsőzésen gondizok..A párom nem akar szeretkezni-hülye férfi felfogás,félti a kicsit..sztem nem tud kikapcsolni,de nekem már nagyon kéne a vége..Má agyabn is minden nap ezzel kelek,hogy hátha ma.A dokim is engedné a szexet..de így jártam...amúgy faros a baba,de azt mondta a doki ha be is indulnak a fájások akkor sincs semmi,megcsászároznak ugyan úgy..nem tudom meddig megy ez,de már nagyon nehéz.Ti mit tennétek??
2008. júl. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek a praktikak nem mindig jonnek be, marmint a meleg viz, lepcsozes, van, h a szex sem, mert csak azt a babat csalogatja ki talan, aki mar alapban is keszulne kifele.

Nagyon aterzem a heylzeted!!! Remelem, mihamarabb megszuletik a pici, kitartas!!

30 hetes kismami

2008. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindent megtettem,h induljon be,de akár a hajamra is kenhettem volna őket.3. túlhordott napon magától megindult.Türelem és kitartás,már mindjárt vége!
2008. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem nem engedik túlhordani a babát,mert faros így 10nap múlva császároznak,de egy örökké valóságnak tűnik azt hiszem.
2008. júl. 6. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajajj!Ismerős időszak.Amikor már minden egyes apró jóslótól azt várod,hogy hátha ez lesz az,ami a beindulást jelenti és talán majd most.

Nálam azt mondta páron nagynénje,hogy biztos az indította be,hogy aznap még sétltunk egy jót bár már egyre gyakoribb jóslók voltak,meg a reggeli NSTn is azt kérdezte a szülésznő,hogy milyen gyakran keményedik a hasam.Ez azért hülyeség,mert 1 naposan akkora takarítást csináltam,hogy másnap csak mint a reumás csiga tudtam mozogni a derékfájástól.4en lakunk és végig lépcsőztem az egész várandósságomat.Melegvizes fürdő csak nekem eset jól de egy pici fájást sem csinált.

Ne aggódj,az a gyerek meg még megfordulhat!Vannak praktikák arra,hogy megfordítsák kézzel.Tapasztaltabb dokik,bábák,szülésznők tudják.Nálad nem kísérleteztek a baba megfordításával?

2008. júl. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam a következő trükk jött be. Délelőtt NST kórház 5. emelet gyalog, vissza szintén Otthon 3. gyalog, ebéd jó csípős kínai leves. Délután zöldséges, majd redőnyszerelés létrán. Este 8-kor kórház, éjfél után nem sokkal megszületett a drágám igaz fél órával a kíirt időpont után:)).

Van akinél beválik, de tuti tipp nincs. Kitartás.

2008. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÁÁ nálam nem kísérleteznek kézzel megfordítani.Azt mondta a dokim oka van,hogy nem fordul meg erőszakkal nem forgatják,mert igazából csak a császárkor dől el miért is nem fordult be és ha erőszakkal fordítják meg megsérülhet...nem is engedném,inkább vágjanak szét
2008. júl. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!