Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire változott...

Szülés után mennyire változott meg a testetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a későbbi dolgokra..

tehát hogy a felszedett kilók,párnácskák megmaradtak-e ?

ÉN a terhesség alatt a csípőmre szedtem fel,és meg is maradt azóta. De mivel már nincs pocak eléggé zavar engem.A férjemet nem..ő neki tetszik is... 53,5 kilóval kezdtem a terhességem.most 1 éves a fiam.60 kiló vagyok

Szopizik még,nem akarok diétázni..eszemet veszve tornázni hogy eltűnjön

Kinek hogy alakult a testképe azóta ???

Titeket/férjeteket mi zavar/nem zavar !??


2013. okt. 17. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok elájulva magamtól.De tényleg tökéletes a testem,ami kell is,hisz modellként dolgoztam előtte,és most is.
2013. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A mellem lóg..de még szoptatok.1. terhességem alatt 12 kilót szedtem fel..ezzel nem is lenne baj, de nagyon vizesedtem, aminek az eredménye az lett hogy hátul a combom végig, meg a vádlim felső része szét van repedve.2. terhességemnél még 10 kilót sem híztam, viszont nagyon nagy hasam volt (4,1 kg, és 57 centivel született a fiam), így ekkor meg a hasamon repedt meg a bőr, elég szépen.. de legalább szimmetrikus! :)

Most 55 kg vagyok 170 centihez..konkrétan csont és bőr vagyok..szeretnék hízni, de nem megy..pedig tömök magamba mindent amit nem lehet és abból is sokat.Más szerintem már 100kg lenne ha ennyit enne mint én..

De nem bánom!!!A gyerekek jól vannak és egészségesek, ez a legfontosabb..Arról nem is beszélve, hogy párom szerint így vagyok jó.Hozzáteszem utoljára 16 évesen voltam ilyen vékony..évek óta 63 kg körül mozogtam, és ott jól is éreztem magam..

2013. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%

Akkor csináld össze magad ès veregesd a "tökéletes" tested a járólaphoz:-)

Nyuszika....171cm 49kg VOLTAM....23kg plusz jött fel...konkrétan em érdekel:D szétrepedt a bőröm....

Ja...fotóztak engem is.. Sőőő divatmagazinban is szerepeltem... És?kit érdekel? Lejárt ez az idő...

2013. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
En dagadt maradtam. Masfel evig jartam tancolni - semmi hatas kulsore de teny, hogy nagyon jot tett a mozgas es hianyzik most is. A hasam hatalmas volt es plottyedt logos maradt...a mellem is megereszkedett a meret ugyanaz maradt. A hasam azert is fajo pont, mert elotte piercingem volt es a legszebb testreszem volt...volt. Nincs kitartasom, hogy dietazzak. De mostanaban nem eszunk se kenyeret se tesztat ...potolom ikea csokival....a suly nagyon zavar de keptelen vagyok hosszutavon kitartani.
2013. okt. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Julie S ***** válasza:
Én még csak kicsit több, mint három hete szültem, de egyedül a mellem nagyobb, mint volt. Ugye a szoptatás miatt. Amúgy majdnem ugyanúgy nézek ki, mint terhesség előtt. Az edzett has még azért egy kicsit várat magára, de laposnak így is lapos. (Helyette a 3 kilós lánykával erősíthetem a karomat. :)) Nem szedtem magamra zsírpárnákat sehova sem, nincs mi megmaradjon.
2013. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért ne lehetne elhinni, hogy valakinek tökéletes maradt a teste szülés után.

Első után enyém is jó volt, csak azóta szültem többet is.

Gondolom neki is még egy gyereke van, persze hogy tökéletes maradt a teste, amihez én személy szerint szívből gratulálok neki.

Nem értem, miért gonoszkodsz vele.

2013. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Komolyan tök jó, h. a többség olyan, mint terhesség előtt. Én 4 hónapja szültem, 21 kilót híztam, 15 mindjárt lement a kórházban, aztán azóta a 15 leadottból már visszahíztam 5-öt :(

Pedig szoptatok, próbálok nem falni (ez nem mindig sikerül, mert nagyon jó étvágyam lett)

Így vagyok 70 kiló, még leírni is szörnyű :( Férj azt mondja, h. amíg szoptatok ne merészeljek ezzel foglalkozni.

2013. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem gonoszkodtam vele, csak simán leírtam a véleményem, hogy szerintem egy 167 cm-es magassághoz a 45 kg-mal nem valószínű, hogy tökéletes, mivel akkora magassághoz az kevés. Én 164 cm vagyok és voltam már 47 kg, hát, iszonyúan sovány voltam akkor ehhez a magassághoz. Nekem ne mondja azt senki, hogy 45 kg ideális 167 cm-hez. Azt nem vitatom, hogy vannak szerencsés alkatúak, jó genetikai adottsággal, akik már kicsivel szülés után úgy néznek ki mint terhesség előtt, és azt is elhiszem, hogy a válaszadó is újra 45 kg, de számomra ilyen kevés súllyal nem lehet tökéletes, hiába modell, akkor sem.
2013. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Első gyereknél 58kg-ról indultam,73kg-mal mentem szülni,otthon hazaengedés után 69 voltam,4 kg ment le összesen a kórházban.A babám ebből 3900 gramm volt.Mai napig nem érti senki a dolgot...Nem tudtam szoptatni,a kilók nagyon lassan mentek le,2x álltam neki diétázni,mire 2 év után sikerült 60-ra lemennem kínkeservesen.A csípőm szélesedett,a derekam is kicsit,de a bőröm szép maradt.

A melleim kicsit meglöttyedtek,a combjaim is vastagabbak maradtak.

Most a másodiknál kíváncsi leszek,mi lesz...

2013. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a 45 kilós teste tökéletes, de semmiképp nem normális, és főleg nem egészséges. Ha modell, ha nem modell. Szülés előtt sem volt az.

Egy 16 évesnél még normális, egy felnőtt nőnél nem.

2013. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!