Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki fizetett a...

Van itt olyan aki fizetett a kórházban egyágyas szobáért?

Figyelt kérdés

Ha fizettél megérte arra a 3 napra? Ebben a városban 7500/éjszaka, egy ágyas, saját tv-s, mikrós, saját fürdős, saját fürdetős, asztallal és mosogatóval rendelkezik.


Szerintetek megér ennyit 3 napi nyugalom?


2013. nov. 8. 18:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A nem fizetős szobában 4-6 ágy van elég szűkösen elrendezve.
2013. nov. 8. 18:05
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, meg!!!!
2013. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva tudnék nyilatkozni. Vasárnapra vagyok kiírva, nálunk 10000ft/éj, de én is ezt a szobát szeretném választani.
2013. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nekem is húz efelé a szívem, mert nálunk nagyon sok a kisebbségi (akikkel személyesen nincs bajom, de azt mindenki tudja milyen temperamentumosak én meg inkább kis nyugalomra vágynék :))


Illetve már többször feküdtem kórházban más okból, és utáltam minden pillanatát. Nem tudok aludni mikor idegenek vesznek körül, meg félek elmenni a közös mosdóba. Tudom idegelő vagyok, de ez van :) azt a 22500 Ft-ot megérné szerintem, hogy jó élményem legyen ezzel kapcsolatban :)

2013. nov. 8. 18:16
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ha megengedhetném magamnak tuti kihasználnám,de sajnos nem tehetem meg,sőt,mi van ha nem csak 3 napot kell bent lenned,ezt előre nem tudhatod.Bent vagy egy hetet,és az nálunk már 70ezer.
2013. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, maximálisan, még többet is! Szerencsére én teljes véletlenül egyedül voltam mind a 4 nap alatt, egy 2 ágyasban, és annyira örültem, hogy senkivel nem kell "közösködnöm".

Habár nálunk "csak 3 ágyas a maximum, de el tudom képzelni, milyen lehet 6 ágyasban, mondjuk tele kisebbségiekkel. Én egy percet nem gondolkodnék!

2013. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, benne van a pakliban. De én akkor a maradék időre átkérném magam sima szobába, mert ez a 3-4 nap még oké, de egy hét már kicsit sok.
2013. nov. 8. 18:27
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondolkodnék rajta. Amúgy sem vagyok társasági ember, pláne nem ilyen kicsit kiszolgáltatott, intim helyzetben, és el nem tudom képzelni, hogy másokkal diskuráljak arról, hogy megy a szoptatás, ne adja Isten még nézzék is! Én eleve úgy indultam neki, hogy csak és kizárólag külön szoba. Nem vagyok beteg, nem kényszerülök szerencsére anyagilag sem arra, hogy 5 másik emberrel legyek egy szobában, így igen, megteszem, hogy külön leszek. Áldom a sorsom és a szerencsém, hogy ez lehetséges!
2013. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Tica0121 ***** válasza:
100%
Nálunk 10000 ft az egyágyas szoba. Nagyon megérte, férjem végig bent lehtett és a babánk is.
2013. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ne tudom hány ilyen egyágyas szoba van, de mi van ha én lefoglalom, hogy így szeretnék, de közben mondjuk hamarabb/később jön a baba, és már elhelyeztek mást az összesben. Akkor muszáj gondolom átmenni sok ágyasba, legalábbis egy ideig, míg felszabadul nem?
2013. nov. 8. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!