Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki fizetett a...

Van itt olyan aki fizetett a kórházban egyágyas szobáért?

Figyelt kérdés

Ha fizettél megérte arra a 3 napra? Ebben a városban 7500/éjszaka, egy ágyas, saját tv-s, mikrós, saját fürdős, saját fürdetős, asztallal és mosogatóval rendelkezik.


Szerintetek megér ennyit 3 napi nyugalom?


2013. nov. 8. 18:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha a "közösségi" szoba ilyen sok ágyas, az egy ágyas meg ilyen fullos, akkor én biztos élnék vele, ha van szabad. Még így is gondolkodom rajta, hogy nálunk csak 3 ágyasak az alap szobák.
2013. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nagyobbiknál egyágyasban voltam, kicsinél kétágyasban, mert a másik nem volt szabad. Amikor mentem szülni akkor szóltam a szülésznőnek, hogy mit tervezek, egyből intézkedett, mert épp volt szabad hely. Másodszor volt egy szobatársam, aki fél napot 4 ágyasban volt, onnan jött át, ahogy felszabadult hely. A kétágyas 7e volt, az egyágyas 14. Megérte. Pedig nem is volt benne ilyen felszerelés. Két szobára van egy fürdő, meg mikró sem volt, de még így is megérte.
2013. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én kétágyasban voltam 5000-ért, de sajnos nem 3 nap, hanem majdnem egy hónap lett a vége. Legjobb volt persze a babával együtt lenni majdnem kettesben, meg hogy a párom picit tovább maradhatott, mint a látogatósi idő. De elég lepukkant kórház volt, a vécé a látogatói folyosó végén, úgyhogy ezért is, plusz a szociofóbiám miatt megérte. Viszont a tévé nem működött (pedig vettem elemet a távirányítóba) és a szekrény sem volt zárható. Fürdető, mikró és asztal nem járt, mosogatni a csapnál, de a kánikulában jól jött a légkondi és volt hogy hütő.
2013. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nálunk 10.000/éj volt és végül 6 éjszakát voltunk bent, de minden pénzt megért. Nyugalom, kényelem, a férjem is bent aludt, a látogatók bejöhettek. Nem gondolkodnék rajta a helyedben.
2013. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én igaz 2 ágyasban voltam, de egyedül. Nagyon nagyon megérte, 5000 /éj. Tv, mikró, hűtő, külön fürdő. Szuper volt a bent töltött néhány nap! KÉnyelmes volt, h minden egy helyen van. A sebem miatt elég nehéz volt a mozgás.
2013. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Teljesen meggyőztetek! Ha több mint 3 nap, akkor se megyek a 4-6 ágyasba! Köszi a válaszokat! :)
2013. nov. 8. 20:58
 17/24 A kérdező kommentje:

Amúgy van 2 ágyas a császármetszéseseknek, illetve egy 3 ágyas rooming-in (amikor 3 anyuka, és 3 baba van 1 teremben) illetve a (bocs a tévedésért) 4 és 5 fős kórtermek. Nem tudom miért 6-ra emlékeztem. Mindegy.

Ezen kívül van a "kiemelten berendezett szoba".

Most néztem utána az egyéb lehetőségeknek, mint ez a rooming-in. Hát annyira nem szimpi, mert szerintem így nehéz lehet pihenni szülés után, ha szinkronban sír néhány újszülött :)

2013. nov. 8. 21:09
 18/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem lehet lefoglalni elõre a szobákat? Vagy tévedek?
2013. nov. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Igen, simán megér bekem ennyit a nyugalom. Remélem, szerencsénk lesz és lesz szabad hely.
2013. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom le lehet-e foglalni szobát, de én már az elején megbeszélem a dokimmal, hogy ilyet szeretnék, és előre felhívom a szülészetet, hogy van-e szabad egyágyas mikor a szülés megindul. Ha ezeket nem tudom elintézni megpróbálom a kétágyast, igaz azt csak császárosok vehetik igénybe, de azért hátha :)
2013. nov. 9. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!