Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki fizetett a...

Van itt olyan aki fizetett a kórházban egyágyas szobáért?

Figyelt kérdés

Ha fizettél megérte arra a 3 napra? Ebben a városban 7500/éjszaka, egy ágyas, saját tv-s, mikrós, saját fürdős, saját fürdetős, asztallal és mosogatóval rendelkezik.


Szerintetek megér ennyit 3 napi nyugalom?


2013. nov. 8. 18:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

2010-ben és 2012-ben szültem, mindkétszer VIP szobát kértem, első alkalommal 2 éjszakát voltam egyedül, 3. éjszaka már volt szobatársam, második alkalommal végig egyedül voltam egy 2 ágyas VIP szobában. Megéri! Pihenni így sem fogsz, ha hétvégén szülsz, akkor kicsit nyugisabb az az idő, de hétköznap reggel 3/4 6-kor már kezdődik a nap, jön a nővérke a lázmérővel, utána a reggeli, takarító, kis vizit, nagy vizit, gyerekorvos, anyakönyvhöz veszik fel az adatokat, csecsemősök, ebéd, látogatók folyamatosan, stb. De mindenképpen megéri, hogy nyugtod van. Főleg, ha első gyerek, és bent tud lenni veled az apuka.


Előre a mi kórházunkban nem lehetett foglalni, és a 2. szülésnél úgy volt, hogy nincs szabad VIP szoba. Adtam egy 10 ezrest a szülésznőnek, egyből a keresztnevünkön szólított, és rögtön megszerezte a csecsemőosztályhoz legközelebb eső VIP szobát. És a vicces az, hogy megmondta a szülés után, hogy sajnos sokan vannak, nem valószínű, hogy lesz szoba, így én nem is ezért adtam a pénzt, hanem mert a másik szülésnél is véletlenül ő volt ügyeletben, amikor szültem, nagyon segítőkész és rendes volt a másodiknál is, őszinte _hála_ pénz volt. És még jól is jártam.

2013. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy pl. amikor beindul a szülés és megjelensz a sürgősségin (vagy bármilyen más módon ha indítják stb.) felveszik az adatokat akkor kell jelezni, hogy VIP szobában szeretnél lenni, felírnak egy listára és ha van szabad akkor a szülés és az örző után már oda visznek, ha nincs akkor addig beraknak sima szobába.

Ismerőseimmel volt ilyen eset, hogy nem volt de max az első éjszakát töltötték sima szobában, másnapra már volt hely.

#3 voltam :)

2013. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nállunk nincs ilyen lehetőség de ha lenne élnék vele,amugy én 2ágyas szobában voltam ahol volt tv és saját mosdo,tusoloval,nem kellett fizetni érte,8napot voltunk benn.
2013. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenkit felpontoztam :)
2013. nov. 10. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!