Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt csináltatsz...

Szülés előtt csináltatsz magadnak valamilyen könnyen kezelhető frizurát?

Figyelt kérdés
Vagy hagyod, ahogy van? Pl. hosszú hajúak?
2009. nov. 17. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nekem majdnem vállig érő félhosszú egyenes szőkésbarna hajam van. Elég erős szálú, sokmindent nem tudok vele csinálni azon kívül, hogy 2-3 havonta megigazítja a fodrász. Viszont a rövid haj sehogy se áll nekem, eszembe sem jut majd levágatni. Amúgy sem érzem magam szépnek, ha még ettől a nőies vonásomtól is megválok, semmi nőies nem marad bennem. Amúgy is utáltam, hogy anyukám is levágatta és bedaueroltatta a haját. Nem akarom követni a példáját


29 hetes kismami

2009. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

En se vagattam le.Most 4,5 honapos a fiam es mar kezdi megerteni h nem szabad tepni:)

Sosem ertettem h miert vagatjak le a hajukat az ujdonsult anyukak.

En mar a terhessegem elott is elhataroztam h nem fogom,a ferjemnek nem is tetszene mert oda van a hosszu hajert.

Eljarok megigazitattni es ennyi.Annyi felekeppen meg lehet csinalni:befonva,feljebb-lejjebb oldalt copf,konty,felkonty....

2009. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát elég régi a kédés, de most találtam rá, és gondoltam, egy másik szemszögből is megközelítem.

Nekem most épp hosszú hakam van, kicsit hosszabb mint vállig érő.A kisfiam 20 hónapos, és hiába kötöm fel, vagy tüzöm össze, vagy fogom copfba, mindig megtalálja a módját, hogy jól meg tépje.És amikor épp eszébe jut, hogy ez milyen "jó" móka, akkor addig tépi amíg büntetésbe nem rakom, hiába szólok rá, hogy azt nem szabad, és az fáj nekem.Szóval én lefogom vágatni, lehet hogy egészen rövidre, de lehet hogy csk rövidebbre, még nem döntöttem el, meg majd kikérem a fodrászom véleményét is.

Mondjuk az is igaz, hogy én 2-3 évente változtatom a hajam, mert volt már egészen rövig 4-5 centis is, de amikor meguntam elkezdtem növeszteni, és amikor a hosszú hajat unom meg 1-2 max 3 év után utána rövidre vágatom.Hál istennek mind kettő jól szokott állni. És az is tény hogy a rövid haj nem mindenkinek áll jól.De én imádtam, mert nem kellet hoszú ideig szárítani, sőt nyáron ha megmostam általában mire felöltöztem magától megszáradt, egy kis zselével össze borzoltam, és kész is.Én 2 hét múlva megyek fodrászhpoz, és biztos hogy valami rövid és könnyen kezelhető frizurát fogok választani.

Jó babavárást, vagy jó babázást, ha már megszületett! :)


20 hetes kismami

2010. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Végülis szülés után vágattam egy tök jót! :-) Minden jót Neked is!
2010. ápr. 19. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!