Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig véreztetek?...

Szülés után meddig véreztetek? Szoptatáskor erősebben?

Figyelt kérdés
sima szülés volt, gátmetszéssel. Hol jobban, hol kevésbé vérzek. 2 hete szültem.
2009. nov. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6-8 hétig, volt, hogy már azt hittem vége, és megint elkezdett. de a végefelé kisebb az intenzitása a vérzésnek. természetes, hogy szptatáskor erősebben vérzel, mert akkor összehúzódik a méh is.
2009. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolut egyenletesenen és fokozatosan csökkent és tűnt ela vérzésem, mint egy mensi idején, csak ugye 4 hétig tartott, nem 4 napig.

Én nem vettem észre, hogy szoptatás alatt jobban vérzetem vona-bár ez normális, mert a szoptatás öszehúzza a méhet és ettől jobban vérezhetesz.

2009. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hétig véreztem.Császáros voltam.Szoptatáskor jobban véreztem.Az elején több mennyiségű majd lassan kevesebb volt a vér, de 5 hétig kitartott.
2009. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán szültem, nekem is volt varrat. 4 napig véreztem, 5 napig barnáztam. Tegnap volt a 6 hetes kontrollom, a doki szerint már rég zárva van a méhszájam.

Szpotatáskor még a kórházban az első nap éreztem nagy összehúzódásokat a méhemben, akkor véreztem erősebben, de lehet, hogy az előtte kapott méhösszehúzó szuri is besegített.

2009. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két szülésen vagyok túl. Mind a kétszer másként volt. A lényeg, hogy szoptatáskor mindig jobban vérzett, mert az méhösszehúzódást generál, és egyben gyorsítja is a gyógyulási folyamatot. Ez természetes. (Menszinél is jobban véreztem szoptatásnál.) Amúgy meg nem teljesen egyenletesen csökkent a mennyisége, és nyilván nem mérvadó, mit látunk, hiszen azon is múlik, épp mennyit vagy fent, mennyit emelsz, stb. 6 hétig mind a kétszer kitartott a vérzés, bár az utolsó két hétben leginkább barnás, majd elsárgásuló folyás volt.
2009. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!