Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a győri kórházban...

Milyen volt a győri kórházban szülni?

Figyelt kérdés
Főleg az utóbbi egy évben...milyenek voltak a szülés utáni napok? Orvosok, nővérek, szobák, éjszakák?
2009. nov. 18. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összességében tűrhető volt, leszámítva a mosdók állapotát... az borzalmas. A személyzet is összességében kedves, segítőkész, az orvosok nagyon rendesek voltak, bár nagyon sok a dolguk. A csecsemős nővérek közül többen vannak a hozzá nem értő de flegma oldalon, de van 1-2 aki aranyos, rendszerint az idősebbek. A szobák elég zsúfoltak voltak amikor én szültem, mert nagon sokan szültünk, a takarítőnők hangosak és felületesek, az éjszakák nagyjából csendesen teltek, de miondig volt 1-2 sírógép aki emlékeztetett rá minden percben hogy hol is vagyunk... de legközelebb is oda megyek szülni.
2009. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában szidják, de én kellemesen meglepődtem.

17 hónapja szültem, és 15 hét mulva fogok megint.

Most újítják fel az osztályt, a szülőszoba már kész, és a szobákat is újítják folyamatosan.

Rám sokszor rám néztek, óránként jött egy nővér, védőnő 2x egy nap, első nap. Utána ritkábban, de akkor sem panaszkodhattam. Ha bármi gond volt, segítettek a nővérek, ha kellett elmentem a csecsemős növérekhez, mindig segítettek, elmagyarázátk, mi van, mit tegyek. Mindig mondták, hogy mi történik, hova viszik a kicsit, miért és hogy mi volt, mikor visszahozták.

Én egyágysban voltam, nem bántam. A fürdő kicsit gáz, 1x takarítják csak, de használható. Amúgy én meg vltam elégedve, nem volt fogadott dokim, szülés előtt költöztem a városba, nem is láttak még ott...

2009. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első 2válaszoló írta,pont olyan.én tavaly október végén szültem,és ha minden igaz jövő májusban is.

Engem legjobban a takarítónők hajnali csörtetése zavart a legjobban.abban a 3napban viszonylag jó állapotok uralkodtak a mosdóban,de zuhanyzáshoz papucsot vigyél!és wc ülőke papírt is.Én 2 ágyasban voltam,egy többed szer szülő nővel,csak a látogatói zavartak,mert mire pihentem volna jött hozzá valaki,vagy épp hozzám.a csecsemősök többsége tényleg gyermektelen flegma hozzáállású,de ha nagyon muszáj segítenek.a szülésznőkhöz is volt szerencsém,az éjjeli nem sokat ért,viszont a műszakváltás(reggel 6)utáni,akivel szültem nagyon kedves volt.A dokik is rendesek,mindent elmondanak,felhívják a figyelmet dolgokra.A kórházi védőnő aranyos,bár szerintem még nincs babája(úgy jött le)de próbál segíteni,és ez a lényeg.

összességében jó.engem elrémítettek,és így kellemesen csalódtam

2009. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 napja szültem és isteni volt ott szülni! Én mondjuk sosem voltam nagyigényű, vagy kényes, de a szülőszoba tökéletes állapotban van, kaptam labdát vajúdni (kérnem sem kellett), a vizsgáló orvosok egytől egyig kedvesek voltak és sokat érdeklődtek, a zuhanyzó is okés, a WC-t napközben eléggé igénybeveszik, de nem vészes ez sem! A reggeli és a vacsora nem túl étvágygerjesztő, de az ebéd isteni finom volt mindig! Egy hatalamas bajom volt csak, hogy a kórtermek a hullaházra néznek... A nővérek 1-2 kivétellel nagyon segítőkészek, szóval nálam 5 pontból 4!
2009. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fú, gratulálok!!! Sok boldogságot!!! Remélem, másodjára én is így érzek majd...elsőre kissé kiakadtam a nővéreken, főleg a rövid vöröshajún...
2009. nov. 28. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!