Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalta valaki konkrétan,...

Tapasztalta valaki konkrétan, hogy a meleg fürdőtől indult be?

Figyelt kérdés
Látom,hogy van vagy 100 kérdés erről.De van akinek tényleg attól indult be?Valahogy Én kétlem ,hogy hatással lehet rá.Inkább véletlen egybeesés.Nem?
2009. nov. 19. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én halálra fürödtem magam, de semmi... :)
2009. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem,hogy hozzád hasonló válaszra,válaszokra számíthatok :)Akkor mire a felhajtás a meleg-forró fürdő körül...nem értem :).
2009. nov. 19. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig jó meleg (38-40 fok) vízben fürdök és semmi bajom.
2009. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vok. nem tudom mi ez a dolog, mert én is azt nézegettem, h semmire nem jó, azaz szerintem is inkább csak véletlen lehet.


Fura amúgy meg, mert elv szünteti a görcsöket a meleg víz valamennyire, de ezek a méh össze húzódások is görcsök (persze olyan mértékű, amelyet nem tud elmulasztani)és akkor hogyan segítené, ha ellenkezőleg hat??

2009. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát most nem azért, de én olvastam egy jóslófájásos kérdésnél, a válaszoló írta, hogy onnan tudod a jóslót, hogy a meleg fürdő hatására elmúlik. Írta tovább, hogy Ő is így járt, ment meleg fürdőt venni (hátha elmúlik)és már alig tudott kiszálni a kádból, mert nemhogy elmúlt volna, felerősítette neki. Én erre emlékszem.
2009. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A meleg vizet tudtommal arra javasolják, hogy a jóslófájást megszünteti, az igazit meg nem tudja semmi, szóval ha nem vagy abban biztos, hogy bemenj-e a kórházba, akkor próbálkozz vele. Én imádom a meleg vizet, mindig abban fürdök, lassan szülhetnék is, de még soha nem éreztem tőle semmit.
2009. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajna a 33. héten becsobbantam egy jó meleg víz kádba egy nehéz nap után...alig tudták visszatartani a kisfiam:(.
2009. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én szülésemet indították, (8 nap után), és nekem a burokrepesztés, meg az oxitocin infúzió hatására sem történt egy fél napig szinte semmi. Alig volt fájásom, és alig tágultam. Aztán beraktak egy kád vízbe, és ott nagyon hamar erős, (hajjaj! :)) határozott fájásaim lettek. (És másfél óra múlva megvolt a poronty. :)) Nem tudom, hogy konkrétan a víz indította-e be ennyire a történéseket, vagy az, hogy ott sikerült végül lelkileg is "elengednem" a fiamat a biztonságos anyaméhből, de tény, hogy addig csak állt az idő, onnantól viszont repült! Az eredmény pedig egy hihetetlenül könnyű szülés, és egy gyönyörű, egészséges kisfiú lett. :)


Még csak annyit tennék hozzá, hogy előtte, otthon nekem nem is esett jól nagy pocakkal a túl meleg víz, mindig langyossal tusoltam. Szóval azt hiszem, lehet a dologban valami.

2009. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sziasztok ! nekem a forró fürdő enyhítette a fájásaimat , sőt elmulasztotta ! 3 órán szenvedtem az 5-10 perces fájásokkal mikor elmentem tusolni ! Igaz 1 órát tusoltam de elmúltak a fájdalmaim és rögtön kezdődtek a toló fájások ! nekem mindenki azt mondta hogy jósló fájás és ne hisztizzek ! pedig igazi fájás volt , igazi fájdalommal !
2009. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!