Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehetett nyákdugó? Kedves...

Ez lehetett nyákdugó? Kedves Kismamák, akik nemrég szültetek vagy már szültetek!

Figyelt kérdés

Egész éjszaka nem tudtam aludni, sokat jártam wc-re pisilni, akárhányszor megtöröltem magam, mindig a WC-papíron zselés-kocsonyás, rózsaszín, kissé véres váladék volt. Ez lehetett a nyákdugó?

Ki mikor szült nyákdugó távozás után?

Kíváncsi vagyok,hogy általában több nap, vagy hetek múlva vagy még aznap vagy másnap szültetek meg?



2013. nov. 22. 07:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem késő délután ment el a nyákdugó, éjjel indult a szülés.
2013. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Hogy vagy kérdező? Nekem ugyanigy volt, ahogy távozott a nyákdugó, derékfájás kisérte, ami olyan erős lett és 24 óràn keresztül tartott, h bementünk miatta a kórházba. Ott mondtàk h erős jósló ez. Másnap beindult a szülés :-)
2013. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm. Menetközben rájöttem, hogy jóslók, mert nagyon rendszertelen volt. Kicsit sajnálom is, mert már nagyon túl lennék rajta. Szőrnyű, az ember lánya, hogy siettetné az időt, pedig már csak 3 hétről lenne szó.:)
2013. nov. 23. 07:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves Kérdező?
2013. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Hétfő óta nem jött több darab. Nincs azóta jóslófájásom se. A hasam viszont olyan kemény, mint a kő, ha fekszem, ha állok, már mindegy. Tegnap voltam dokinál, mondta teljesen eltávozott a baba nagyon lent van már, így bármikor jöhet. Jobban aggódunk a toxémia miatt, mert a vérnyomásom 2 hete el kezdett vacakolni, fehérje van a vizeletembe, és a májfunkcióm is megemelkedett. Sokat görcsöl(inkább ráng a lábam, de csak este). 1 hét alatt a víz miatt 6 kiló jött rám, mondjuk elférne, ha nem fulladnék tőle, így 12 kilót híztam idáig. 2 naponta kontroll vizsgálat. A kicsi nagyon jól érzi magát ott ahol van, neki nem sürgős kibújni:) Én se siettetném az időt, mert még van 2 hetünk, ha nem lennék ilyen rosszul.
2013. nov. 28. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!