Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves kismamák, ti ittatok...

Kedves kismamák, ti ittatok vagy isztok szülés előtt málnalevélteát? Valóban segít?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ittam, mert hányingerem volt az ízétől, a férjem meg feleslegesnek tartotta (ő orvos). Ráadásul korábban volt gond a cukrommal, ezért aztán nem is mertem igazán.
2013. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hali én iszom jelenleg is és bízom benne hogy nem feleslegesen, mert ahhoz nincs olyan jó íze hogy csak potyára igyuk... dec.7re vagyunk kiírva szóval már bármikor szülhetünk ha tul leszünk rajta majd megírom, hogy mi volt. Bár mi bogyókat is szedünk (homeo bogyók)- 38+5 kismami
2013. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ittam a 36.héttől. 40+6ra szültem, nehezen tàgultam, 19 óràt vajúdtam. (a tea meg ugye elvileg pont a tàgulást segìti) szóval nekem semmit nem ért :(
2013. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ittam a 36. héttől. 1 ujjnyiról 1,5 óra alatt eltűnt a méhszájam.
2013. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ittam, és mellé homeos bogyot is szedtem. Szülésem reggelén a méhnyakam volt megrovidulve, aztán délután kezdődött a "móka"! :-)

12 órát vajudtam. Állítólag nagyon jó puha volt a méhszájam (szuleszno szerint)...

2013. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ittam a 36. héttől, nekem sajnos nem segített, pedig nagyon bíztam benne. 12 órát vajúdtam és összesen 2 ujjnyira sikerült kitágulnom, még oxit is kaptam de az sem segített. Végül megcsászároztak. Szerintem genetikán múlik, a tea lehet hogy segít kicsit, nekem sajnos nem vált be.
2013. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!