Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni első napokban...

Császár utáni első napokban ti hányszor keltetek fel egy nap?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Este 7kor volt altatásos császárom, másnap reggeltől szinte állandó mozgásban voltam. Először persze egy nővérrel mentem egy kört a folyosón, de utána is el-el sétálgattam a régi szobatársakhoz, csecsemősökhöz stb. Olvastam előtte, hogy ha mozogsz, gyorsabban gyógyulsz és tényleg így van!
2013. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sokszor.

Először az őrzőben keltem fel, aznap vagy 3-szor. Következő napokban mikor baba-mama szobába kerültem le, akkor ahányszor szoptattam, illetve nekem fejni is kellett előtte utána, mivel nagyon be voltak durranva a cicijeim, illetve mikor látogatók jöttek. Szóval sokat voltam fent.

2013. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ejfelkor vittek mutobe 0:18 kor lett meg a Fiam es reggel 6ig voltam az orzoben... Az elso felkeles inkabb feszuul es eget nekem fajdalmas nem volt!

Aztan 7kor lezuhanyozva (sebet nem erheti viz) voltam a csecsemosoknel a Fiamert mert csak 5 percet lehetett velem talan... Nekem onnantol nem volt megallas, jottem mentem a gatmetszeses anyukak jobban szenvedtek mint en! Lehet azert volt ilyen konnyu mert en hatalmas fajdalomra es szenvedesre keszultem a mutet utan...

2013. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Délután ötkor született meg a kisfiam. mivel kaptam valami bódító szert is, attól elég sokáig aludtam, szóval reggel fél hatkor keltettek. zuhany, öltözés, stb. A szobában nálunk csak egy csajszi feküdt szinte egész nap, a többiek mindig cirkuláltunk. Fürdő, wc, látogatók, étkezés, orvosi vizsgálatok, és persze a babák ellátása. a kérdés inkább, hogy hányszor feküdtem le! többnyire szoptatáskor!
2013. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem számoltam, de nem sokat feküdtem...
2013. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Délelőtt 9kor született a lányom, este 11kor kelhettem fel. Nővérrel tus, utána reggel már egyedül, szinte csak akkor ültem és feküdtem, ha hozták a babákat. 3 nap után már csak éjszaka fájt kicsit. Az egyik szobatársam végig feküdt és ő még utána hetegik kínlódott, hogy nagyon fáj, szóval van benne igazság, már mint hogy gyorsabban tud gyógyulni, ha nem fekszel.
2013. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! És az első széklet ?
2013. dec. 29. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:
3.nap volt az első. Kúpot kaptam.
2013. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En 2-3 hetente jarok amugyis ugyhogy azt mondtam, hogy voltam...

Parom es Fiam napi ketszer es ugyanazt esszuk... Erre meg egy doki se tudott valasztadni, hogy miert! :/

2013. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Délután 5 kor műtöttek, reggel 7kor felkelés, fürdés, vizit. A dokim 1 ágyasba tett, azóta is áldom érte és onnantól mindent egyedül csináltam, első babával. Otthon 2 hétig anyukám segített napközben a házimunkában, de a manóval én foglalkoztam, 3. héttől mindent én csináltam.
2013. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!