Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az anya ha szülés után nem...

Az anya ha szülés után nem látja a babáját, megismeri?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom ha azonnal nem látná és csak több baba között, felismerné melyik a sajátja? És vajon csak azért mert valami hasonlóságot talál?
2009. nov. 29. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerné fel, ha sose látta.
2009. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmű hasonlóság van akkor talán felismeri de amúgy nem hinném!
2009. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Még akkor sem ismered fel tutira ha oda adták pár másodpercre. A mesében van csak ez az ösztön. Sőt, a sírását nem ismered meg amikor 10 gyerek ordít a szobában.
2009. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, én a sírását megismertem 26 gyerek közül. Mellettünk volt a csecsemős szoba és a kisfiamnak annyira jellegzetes, hangos és rekedtes a sírása, hogy összetéveszthetetlen volt számomra.:)
2009. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit félek nehogy összekeverjék.
2009. nov. 29. 18:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez azért szörnyű. Az állatok megismerik melyik az ővéké.
2009. nov. 29. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasonlóság alapján meg lehet ismerni. Én sok képet láttam a férjemről és magamról kiskorban, és amikor a kezembe fogtam, akkor egyből láttam, hogy tiszta apja a vonásai, arca, szeme, az orra. Le se tagadhattuk volna. Kiköpött apja "klónozva". És lehet butaság, de amikor fürdették Őket tudtam, hogy mikor sírt az én fiam, és be is mentem meglesni és tényleg Ő volt...
2009. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok sem kinézetre állapítják meg, hogy melyik kölyök kié. Hanem szagról.

Nekünk nem olyan kifejlett a szaglásunk, tehát ha nem láttad, egyértelmű, hogy nem is ismernéd fel a babádat.

2009. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy keverik össze, rátesznek egy karszalagot rögtön a születése után.
2009. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én biztos nem ismertem volna fel ,de ha választanom kellet volna tuti rá mutatok mert hosszú dús fekete hajjal született.:)

2009. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!