Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, ha nem bírom ki...

Mit tegyek, ha nem bírom ki azt a pár kórházi napot?

Figyelt kérdés
Nem hisztizem, felnőtt is vagyok. Szültem már, borzalom volt az a pár nap. Egyszerűen nem tudok az otthonomon kívül máshol aludni. Nem érzem magam biztonságban, kikészülök. Még csak 16hetes vagyok, de ha rá gondolok is rosszul leszek, pedig próbálok magamnak rveket felhozni. Ezért nem akartam több gyereket, amiatt a pár nap miatt.
2014. jan. 14. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Akkor nem alszol pár napig és kész, abba még nem halt bele senki. Majd ha igazán fáradt leszel elalszol.
2014. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Szülj magánkórházban, ott van családi szoba. Mondjuk nem olcsó.


Vagy kérj alapítványi szobát a "sima" kórházban, azok azért általában jobb állapotban vannak, mint a sima kórtermek. Vidd magaddal a kedvenc párnádat, stb. Képet a családodról, bármit, amire ha ránézel melegséggel tölti el a szíved - bár erre a célra ott lesz a kis édes, szuszogó újszülötted :)

2014. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Totál átérzem amiről írsz. Bár nekem nem az alvással,hanem magával az ottléttel volt bajom. Utólag szégyellem is magam miatta,de sokszor sírógörcsöt szinte hisztériás rohamot kaptam az egy hét alatt. Mondjuk engem a szülés is nagyon megviselt,borzasztó volt.Gondolj arra,hogy a kicsiért megéri és sztem egyébként könnyebb lesz,hisz tapasztaltabb leszel,már tudod mire számíts. Boldog babavárást! :)
2014. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Ha minden rendben van a szüléssel, menj haza saját felelősségre. Nem fognak tapsolni, de, ha jól tudom, meg lehet tenni.

De ha ilyen rossz emléked van, még az is lehet, hogy pozitívan csalódsz.

2014. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

2x szültem, 4 és 3 napot töltöttünk bent, egyetlen percet sem aludtam.

ki lehet bírni, majd otthon bepótolod...

2014. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

Pedig ezt nevezik hisztinek...(nyugi, mindenkinek van valami, neked éppen ez.) Létezik ambuláns szülés, de nem örülnek neki, el tudom képzelni, hogy vidéki kórházakban talán a bab érdekeit védve őt haza sem adnák.

Légy erős, próbáld meg leküzdeni a félelmeidet, jó esetben csak 3 éjszakáról van szó.

2014. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Semmi kibírhatatlan nincs abban a pár napban. Ráadásul ott van veled a picid is. Nem tudom, milyen kórházban feküdtél, de én akárhányszor voltam benn ilyen-olyan okok miatt, mindig jó kis társaság alakult ki. Lehet, hogy a kórházzal volt gond. Keress egy modern, szép kórházat :)
2014. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

hallod, én bántam, hogy nem voltam elég bátor, de te legyél az! borzalom ami a kórházban van, a szobába, ahol én voltam, vérezgető kínai csajtól volt ocsmány vérszag (nem ivott vizet, és vérzett egyfolytában, fú, furcsa egy népség)

a kismamák HORKOLTAK, az egyik baba meg folyton sírt, az anyja meg hangosan beszélt hozzá. éjjel mindig felkapcsolta a lámpát, hogy lássa, mikor tisztába rakja a kicsit (harmadik gyereke volt, egész nap szopizott és kakilt a baba. az "anyatigris" meg hangosan dicsérgette, hogy LUCUSS, EZ AZZZ. akár éjjel 3-kor is....

az egyik lány össze is omlott, a vizit során zokogott, hogy nem tud pihenni - végül lett alapítványi szoba, fizetett is érte. (mondta is nekem, hogy ott már érdekes, beindult a teje, és olyan jót tudott aludni, szinte kivirult)

--------------------

SZÓVAL - JOGOD VAN! jogod van hazamenni, saját felelősségre, nem büntet meg sem az OEP sem az élet.

egyszerűen szülés utáni másnap, kérd meg az orvosod, hogy vizsgáljon meg, illetve a gyerekorvost, hogy vizsgálja meg a babád, és menjetek haza. JOGOD van hozzá!

a kötelező oltás és vérvétel miatt viszont vissza kell mennetek, ez a ti érdeketek!

én a második szülésnél nem maradok a kórteremben - VAGY ALAPÍTVÁNYI SZOBÁT KÉREK, AZ TUTI!

2014. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Kérj VIP szobát a legtöbb kórházban van és a párod is bent lehet veletek! Nyaralni sem mész soha vagy sehova ahol ott kéne aludni? Ez pánikroham is lehet föleg ha mindenhol fennáll! azt pedig lehet kezelni!
2014. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

A vérezgető kìnai csaj nàlam kicsit lecsapta a dolgokat, mièrt ti nem vèreztetek szülès utàn?? tőletek nem volt vèrszag, nem is értem ezt a rèszt...


kèrdező jogod van hazamenni bàr ên nem tennèm. nem rèmisztgetni akarlak de pl sogornőm vèrzèse felerősödött èjjel szerencse hogy korhàzban volt...



èn 2 àgyas alapìtvànyiban voltam (szobatàrsam èjjel is villanynàl tett tisztàba ês sokat sirt a babàja vagy épp az enyèm)...

a csecsemősök leszartak, de ott volt a szuszogo csomagom ami mindenèrt kàrpotolt, pedig csàszàrral szültem ès azt kivàntam had essek le az àgyròl inkàbb minthogy felàlljak...:-)


3 nap az èletedből.....de az egèszségedért...

2014. jan. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!