Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, ha nem bírom ki...

Mit tegyek, ha nem bírom ki azt a pár kórházi napot?

Figyelt kérdés
Nem hisztizem, felnőtt is vagyok. Szültem már, borzalom volt az a pár nap. Egyszerűen nem tudok az otthonomon kívül máshol aludni. Nem érzem magam biztonságban, kikészülök. Még csak 16hetes vagyok, de ha rá gondolok is rosszul leszek, pedig próbálok magamnak rveket felhozni. Ezért nem akartam több gyereket, amiatt a pár nap miatt.
2014. jan. 14. 21:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

Engem is lepontozhatsz, de szedd össze magad!

Mi lesz,ha Isten ne adja a babával is be kell majd valamiért feküdnöd? Akkor otthagyod? Nyilván nem, tehát akkor is kell bírnod! 3 vagy 4 nap nem a világ!

Mondjuk én pont azt javasolnám,hogy magánszoba helyett jobb,ha több ágyasba kerülsz, mert akkor legalább nem vagy egyedül, tudtok beszélgetni a szobatársakkal és elvonja a figyelmed!

2014. jan. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Hát ahol én szültem 2 ágyas szobák voltak szerencsére, így is alig vártam hogy haza mehessek, de azért tűrhető volt.
2014. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó vagyok amúgy szerintem bírd ki valahogy, ha esetleg besárgulna a baba jobb ha korházban vagytok, az ő érdekében kell áldozatot hoznod, ki fogod bírni és utána még jobb lesz hazamenni :)
2014. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Egyesek félreértik, aki nem annak köszi. Nem az alvás, hanem a bentlét, a környezet, a minden. Még a saját anyukámnál sem tudok megmaradni, csak egy pár órát. És nem, ez nem hiszti, hanem nincs meg a biztonságérzetem. A szobával, szobatársakkal nem volt bajom, de a 4/4 napot végig sírtam, kikészültem.
2014. jan. 15. 10:03
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Sok kórházban van egyágyas kórterem. Mint írták van magánkórház is - úgy tudom mindkét megoldásért fizetni kell. Egyébként sem biztos hogy a többágyasban tudnál a többiektől aludni. Vigyél egy könyvet.

Ezért nem is voltál még soha nyaralni sem? Én alig várom hogy kitegyem a lábam otthonról!

2014. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

tényleg próbáld magad összeszedni. ne így állj hozzá, hogy nem és kész!

nem magad miatt vagy ott hanem a babád biztonsága miatt.

és később is előfordulhat, hogy valamiért be kell feküdni a gyerekkel.

enyém 3 éves volt amikor kórházba kellett feküdnie mert nagyon beteg volt. 3 napig nem aludtam, ott virrasztottam mellette, de nem azért mert a kórházban nem tudtam aludni, hanem az életéért küzdöttünk.

gondolj rá és na magadra, na meg nyugtasd magad, hogy bármikor felállhatsz és hazamehetsz. ezzel talán nyugodtabban túléled azt a pár napot

2014. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értitek. Nem azzal van baj, hogy ott kell aludni, hanem hogy ott kell lenni !! De, elmegyek nyaralni, ide oda a családommal, a párommal, mert velük biztonságban érzem magam. De egyedül egy idegen közegben nem. Reszketek, remegek és elkap a sírógörcs.
2014. jan. 15. 16:20
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
nem leszel egyedül, ott lesz a babád veled!
2014. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
61%
Ezzel én is hasonló képpen voltam nem szerettem még a kórházban a szagokat sem! És abba a tipusba tartozom aki szintén nem tud idegen helyen aludni ! Amikor szülni mentem én sem aludtam 2 napig aztán már annyira fáradt voltam hogy elaludtam és azt sem halottam hogy sír a baba melettem !Kitartás ha nincs semmi akkor pár nap és nagyobb lesz az öröm haza felé !
2014. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj segítségért pszichológushoz, mert nem jó, ha már most ennyit szorongasz ilyen "semmis" dolog miatt. Árt a babának is.
2014. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!