Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, ha nem bírom ki...

Mit tegyek, ha nem bírom ki azt a pár kórházi napot?

Figyelt kérdés
Nem hisztizem, felnőtt is vagyok. Szültem már, borzalom volt az a pár nap. Egyszerűen nem tudok az otthonomon kívül máshol aludni. Nem érzem magam biztonságban, kikészülök. Még csak 16hetes vagyok, de ha rá gondolok is rosszul leszek, pedig próbálok magamnak rveket felhozni. Ezért nem akartam több gyereket, amiatt a pár nap miatt.
2014. jan. 14. 21:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Most mit vársz, mit mondjuk erre?


Kösd fel a gatyát és viseld el.


Menj magánkórházba, hátha az jobb, de szerinted az se jó.


Szüljél otthon, ott majd biztos biztonságban érzed magad. Igaz akkor meg szoronghatsz a gyerek miatt.


Keress fel egy pszichiátert.


Ennyi lehetőség van, gondolom erre magadtól is rájöttél. Akárki, akármit írt, nem volt jó, mégis mire számítottál?

2014. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én értem a problémádat, de szerintem itt senki sem tud segíteni neked, mert mindannyian összeszedjük magunkat, és megpróbálunk uralkodni magunkon azalatt a pár kórházi nap alatt. Én pl. nagyon kényelmetlenül éreztem volna magam, ha az orvosok és nővérek előtt sírok.
2014. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát, akkor esetleg az otthon szülés? Mostanában - ha jól tudom - egyre gyakoribb itthon is. Nyugaton meg nagyon felkapott. Gondolom, nem hiába.


Az én kétségeim kicsit túlmutatnak magán a kórházon, azt ki fogom bírni. Voltam már kórházban többször, nem olyan szörnyű szerintem. De ha neked nem jön be, akkor azt is megértem.

Engem az zavar, hogy ez a rendszer (és temrészetesen megértem, hogy jó okai vannak) valahogy egyből "szétszakítja" a párokat. Szóval én biztos vagyok benne, hogy az első pillanattól 3asban akarnék lenni apukával. Én nem akarnék egymagam lenni, azt szeretném, hoyg az első pár napban lehessen velünk a ygerek apja is, hát végülis kettőnké lesz. Nem csak én érezném magam úgymond elhagyatva, amikor a legnagyobb szükségem lenne a páromra, hanem szerintem apukával szemben sem fair, hogy húzza az igát egész nap és nem is láthatj aza újszülőtték, csak 1-2 órára max. Az én párom tuti, hogy epekedne azért, hogy egész nap el se engedje a kicsit. Szóval én inkább emiatt tartok a dologtól. Bizots túl lehet élni meg minden, de félek tőle, hogy pont a legnehezbb napokban nem lesz ott nekem az apuka támasznak.

2014. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!