Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akinek szülés után...

Van olyan akinek szülés után rosszabb lett a menstruációja?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallgattam, h "jajj majd ha szülsz egy gyereket jobb lesz a menzeszed". Hát el jött az én időm is, lett egy édes kis fiam, már 2 éves, de a menzeszem az kész katasztrófa lett! Régen is nagyon görcsöltem, ki bírhatatlan volt, de csak az első nap. Most már az első 3 napban görcsölök és tovább is van meg. Régen csak 4-5 napig volt, most már 6-7 nap. Van még másnak is akinek rosszabb lett szülés után?
2014. jan. 15. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ismerek olyat, aki úgy járt, mint te. és meg kell mondanom, nekem sem lehet lényegesen jobb. még mindig fájdalmas és még mindig sokáig elhúzódik...
2014. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszabb lett. Előtte már görcsölök mint állat, sokkal több vér jön, és több napig is tart. UTÁLOM!!!!
2014. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek a 2. szülés után jobb lesz?
2014. jan. 15. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden szülés után változott, és igen, a második-harmadik gyerek között nagyon rossz volt.

Olyan erős volt az első nap, hogy azt alig éltem túl. Extra tampon+nagy szárnyas betéttel is azon aggódtam, hogy eljutok-e A-ból B-be, mert 2 óra alatt full átvéreztem.

És mellette görcsöltem is eléggé.

A harmadik után sokkal nyugisabb, most csak a nyakam áll be 2 napra kb. minden második-harmadik alkalommal...


Szülj még egyet. :)

2014. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sokan vannak igy, édesanyámnak a 31 napos ciklusból 24 napos lett egészen klimaxig és 24 évesen szült engem. Remélem nekem nem lesz nagy változás mert most 3 napos és általában fájdalommentes a menstruációm, viszont van egyéb gondom vele homron betegség miatt ami meddöségi problémát okoz.:(
2014. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés előtt soha semmijen tünetem nem volt, max egy kis hátfájás, de azt is csak akkor vettem észre, ha megjött, és "ja, tényleg, fáj a hátam...".

A szülés után, mikor először megjött, semmit nem éreztem, de a másodiknál, és azóta is, mintha ki akarna szakadni a derekam, olyan görcseim vannak, hogy volt, hogy a fürdőkádba feküdtem be hirtelen, mert takarítás közben nem volt más, nem tudtam volna bemenni a szobába. Már 5x jött meg a szülés óta, áprilisban lesz 1 éves a fiam, és remélem, hogy majd megszokom, de már most félek, mert 20 körül jön meg megint...

2014. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 2011ben szültem és rá 1 évre jött meg, az lesőt én se vettem észre, de utána és azóta is nagyon rossz. 2. babát kb. 3 év múlva szeretnék, szeretnék dolgozni előtte, meg bővítenünk kell a házat is. Hát remélem, h a 2. után jobb lesz.
2014. jan. 15. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első és a második szülés utániban nincs különbség. Alig vannak görcseim, rövidebb 2 nappal, de az intenzitása az nagyon gáz. Az első két nap 2 óránál többet nem nagyon bírok ki csere nélkül. Nagyon gáz, hogy mindig kicentizve kell mindenhova menni tampon+betét kombóval, hogy baj ne legyen. Nemsokára felrakatok egy Miréna spirált, tudom, hogy van akinek nem jött be, de ennél rosszabb csak nem lesz.
2014. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sosem görcsöltem menstruációkor, első szülésem után ez nem változott, de második szülés után iszonyatosan görcsöltem, majd kaptam rá fogamzásgátlót,és elmúltak a görcsök!
2014. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régen nem voltak görcseim, most vannak. Régen nem volt rendszeres, most az. Régen nem pecsételtem, most igen. Régen rövidebb volt, most meg hosszú 7-8 nap is van. Összességében én sem jártam jól. :)
2014. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!