Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállalnátok így még egy...

Bevállalnátok így még egy gyereket?

Figyelt kérdés

Már van egy kisfiunk aki még nincs egy éves.Apuka 120 körül keres plusz néha egy kis mellékes amit itthoni munkával keres,én kapom a gyerkőc után járó szokásos összegeket!

Párom szüleivel élünk ahol van egy szobánk,és akkor se lehet ne az üres szoba se a mienk ha lenne még 1 gyerek,mert anyós azt a másik fia szobájának tartja és az egy szentély! :(

Max hozzáépíteni tudnánk a házhoz egy szobát,de azt se tudom az mennyiből jönne ki.

Mindenképpen a gyerekek az elsők hogy nekik mindenük meglegyen ami kell!


2014. jan. 23. 19:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Jó régen teljesen más világ volt. Akkor a gyerek otthon marad aztán 8 általánossal családi földből eltartotta a családját. Ma meg egyenes út az éhezés felé, és a kilátástalan jövőre. Persze persze tudom majd megnyeri a lottót meg hasonló, csak ezek általában nem a valósság. Szerencsére ma már nem ott tart a világ ahol régen.
2014. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
ja még annyi hogy akár mekkora az az egy szoba,mig kicsik a guerekek ok elfértek. de jön az iskola tankönyvek iroasztal számitogép.... Meg mikor tinik lesznek akkor lesz gáz a helyzet. Szoval 2 gyerekkel csak akkor maradnék a szülői házban ha van min.2 szoba amiben lakhattok nem 1 és ha ezt nem veszi észre a párod akkor sajnallak. de neki én se szülnnék. Az meg hogy ki kinek a nyakán él....előbb utobb el kell látnunk a szülőket és akkor jobb ha egy helyen laknak mint kilométerekkel arrébb. ideális eset ha pár utca választ csak el. de az biztos hogy a cél az önálloság és a saját lábra állás kell hogy legyen. Erre kell törekedni.
2014. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

de hogyha tervbe van az elköltözés,akkor miért laknának ott míg a gyerekek tinik lesznek???Addigra bőven elköltöznének,sőt anyuka addigra rég dolgozik,szóval közel sem lesz olyan a helyzet mint most.

Amúgy meg volt szó a 2 gyesről,és hogy az megszűnik mikor a nagyobb 3.Igen,de mire a nagy 3,addigra a pici 1(ha most vállalják)és akkor ő mehet bölcsibe,anyuka meg gyes mellett dolgozni.

2014. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
amúgy kérdező reagálnál???
2014. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze gyes mellett dolgozni, most is hajtja a munka vágy meg alapból csak gyes re szült.
2014. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Ezt az alapbol gyesre szül szöveget hagyjuk már,mintha annyi munka lenne manapság hogy az ember csak ugy kedvére válogathat. Olyan megalázo ahogy mondjátok. Tiszta szívemből kívánom hogy sose tudjátok meg milyen a munkanélküliség, föleg mikor terhes az ember.

Az meg hogy tini korukig ott maradnak azt azért irtam,mert ahogy én olvastam csak anyuka szeretne költözni apuka meg maradna. Szoval nincs tervben.

20as voltam.

2014. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Igen ez az, te mondasz ellent magadnak. Gyerek előtt nehéz munkát találni, akkor 2 gyerekkel miért lenne majd könnyű? Ez az, hogy reálisan kell látni a dolgokat nem egy rózsaszín felhőn várni az ötös lottót.
2014. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
sehogy se könnyü munkát találni én ugy értettem. de azthiszem feleslegesen jártatom a számat nyugodtan bélyegezzetek meg mindenkit akinek épp nincs munkája,és ettől érezzétek magatokat felsőbbrendűnek és okosabbnak. Nem is nézek ide többet mert már belefájdult a hasam.
2014. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem de te állítod, hogy majd így meg úgy talál munkát gyes meg két gyerek mellett. Hát ha ezek ellenére olyan könnyű akkor ezzel előtt meg még könnyebb.
2014. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
20, 22 26 28as válasz volt az enyém én egyikben sem látom hogy állítanám. Én hül.e visszanéztem.
2014. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!