Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy létezhetnek olyan nök,...

Hogy létezhetnek olyan nök, akik nincsenek tisztában saját szerveikkel?

Figyelt kérdés
Meg ugy egyáltalán semmi sem tudnak, de gyereket csinálni, vagy épp nem csinálni arra meg van az eszük.. pl egyik imserösöm is mondja, hogy szedi a fogamzásgátlot már évet ota, de olyan buta, hogyha rákérdezek, hogy hány fázisu fogamzásgátlot szedsz, akkor néz rám, mint borju az ujkapura...Nem tudják sokan, hogy mit hogy hivnak pl a nemi szervükön, nincsenek tisztában egy két fogalommal...az ilyen hogy ud gyereket vállalni? Tök hülyén bemegy a korházba azt se tudja mi az, hogy gátvarrás, meg ilyenekkel jönnek nekem(akinek egy kis fogalma van a gátmetszésröl),hogy két irányba vágják le, meg minden hülyegék..komolyan ennyire buták az emberek??? Nem akarok senkit se bántani, de ez azért számomra durva, hogy a nök nincsenek tisztába saját magukkal...

2014. jan. 25. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a kedvencem a tegnap együtt voltunk ma émelygek típusú, terhes vagyok kérdések.
2014. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Meg egyik ismerösöm mondja, hogy neki egyik ismeröse mikor szült akkor 15 cm es vágást ejettek rajta.. mondom gondolkozz már ember!! annyi a hugynyilástol a végbélnyilásig sincs, nemhogy annyit vágtak volna..édes istenem..
2014. jan. 25. 14:18
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
En se tudom, hogy mi az a gätvarräs. De megis honnan kene tudnom??? Biosz orän nem tanultam, az eletben nem kerdezte tölem senki, hogy mi az, ezert el sem gondolkodtam rajta.
2014. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezt az egy dolgot leszämitva ismerem a testem es a nemi szerveim.
2014. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Vannak bizonyos alap dolgok, amiket tudni kell, és vannak olyan dolgok, amiket illik. Szüléssel kapcsolatban szerintem, ha összejött egy gyerek, van azért 9 hónapja felkészülni a témából, elolvasni a dolgokat, ha véletlenül jött össze, és nem olvasott előtte utána (én legalábbis hiszek még abban, hogy a nőket érdekli, mi zajlik bennük, lehet, naiv vagyok).

Ha valaki tudatosan tervezi a gyereket, annak igenis erősen ajánlott tisztában lenni a dolgokkal, hogy ne érjék meglepetések, ezen én is tudok csodálkozni.

Az megint más kérdés, hányan fekszenek le úgy egymással, hogy közben nem tudnak dolgokat, és aztán jönnek ide nyavalyogni, hogy három nap késéssel jött meg a menzesz, védekeztek gumival, ami nem szakadt ki, akkor terhesek-e, stb. Az engem jobban kiakaszt, hogy magához a nemi aktushoz (mondjuk ki, szex) sincsenek eléggé felkészülve egyesek akár még idősebb korukban sem.

Hát, azt elérted a kérdéssel, hogy én is felhúztam magamat. :D :D

2014. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekvallalas nem a biologiai ismeretektol fugg...nekem elso terhessegem alatt ujdonsag volt,h szules elott beontest vegeznek,stb...pedig nem tartom magam hulye embernek,egyszeruen ilyenek nem kerulnek napi szinten szoba...ugyanilyen a gatmetszes es tsai is...sot oszinten szolva a fogamzasgatlokkal sem lennek tisztaban,h melyik hany fazisu,igy ket gyerek utan sem,bar erre az a mentsegem,h en nem hasznalom oket..szoval attol,h ilyenekkel nincs tisztaban vk,nem azt jelenti,h sotet,ettol meg lehet baromi tajekozott,ha pedig azt irod,h meg kerdez is,akkor aztan tenyleg nem...ugyanis igy bovitjuk az ismeretei ket..nem pedig azzal,h kukan hummogunk,ha olyan dolgok kerulnek szoba,amikhez nem ertunk.
2014. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
6-os. A különbseg annyi terhes nö es terhes nö között, hogy az egyik mär az 5 hetes terhesen vegigolvassa az összes terhesseggel,babäval kapcsolatos honlapot, a mäsik pedig nem. En az utobbi kategoriäba tartozom. Nem azt mondom, hogy nem nezelödtem, de nem reggeltöl estig, ahogy sokan teszik.
2014. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Amugy egyet ertek veled
2014. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
A szexhez nem kell ész (sajnos). Ösztönös dolog. Ezért jön utána a sok "trhes vagyok?" kérdés.
2014. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én attól akadok ki, mikor leírják sokan, a többiek meg helyeselnek rá, hogy hány hónapig menstruáltak terhesség alatt. Könyörgöm, azért ezt ne már. Nem minden hüvelyi vérzés menstruáció.
2014. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!