Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy létezhetnek olyan nök,...

Hogy létezhetnek olyan nök, akik nincsenek tisztában saját szerveikkel?

Figyelt kérdés
Meg ugy egyáltalán semmi sem tudnak, de gyereket csinálni, vagy épp nem csinálni arra meg van az eszük.. pl egyik imserösöm is mondja, hogy szedi a fogamzásgátlot már évet ota, de olyan buta, hogyha rákérdezek, hogy hány fázisu fogamzásgátlot szedsz, akkor néz rám, mint borju az ujkapura...Nem tudják sokan, hogy mit hogy hivnak pl a nemi szervükön, nincsenek tisztában egy két fogalommal...az ilyen hogy ud gyereket vállalni? Tök hülyén bemegy a korházba azt se tudja mi az, hogy gátvarrás, meg ilyenekkel jönnek nekem(akinek egy kis fogalma van a gátmetszésröl),hogy két irányba vágják le, meg minden hülyegék..komolyan ennyire buták az emberek??? Nem akarok senkit se bántani, de ez azért számomra durva, hogy a nök nincsenek tisztába saját magukkal...

2014. jan. 25. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Azért neked is vannak hiányosságaid, ne hidd, hogy olyan okos vagy ebben a témába: hugynyilás???? az eg mi? Taán húgycső nyílása. És vághatnak 2 irányba ugyanis így lesz a legnagyobb az átmérője a hüvelynek pl: ha el tudod képzelni, mintha egy óra lenne ott: 5-7 óránál tesznek 1-1 cm metszést, azzal az átmérő 4 cm-vel lesz nagyobb....

Van minek utánanézned.....

2014. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bocs nem beszélem a magyar nyelvet tisztán, mivel olyan helyen élek, ahol nem csak ezt az egy nyelvet használom.. nem tudtam jol kifejezni magam..Elnézést!
2014. jan. 25. 16:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a hugom ennyire buta az ilyesmihez. Szülés után a dokitol olyan dolgokat kérdezett, hogy még az orvos is kinevette. Pl. hogy miért vérzik szülés után, miért fáj neki a gátvarrás, stb.... A férje meg bunkon odaszolt a dokinak hogy nem kéne kinevetni, mert ez az elsö gyerekük, persze hogy nem tudnak ilyeneket.....Én meg csak mosolyogtam magamba. Persze anyám is mondta neki hogy ez természetes, de nem hitte el
2014. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de akkor a hugod ostoba. Mert az ostoba ember az aki ha kérdez nem érti vagy nem akarja elhinni a választ. A butaságot pedig a nem kérdezés nem érdeklődés jellemzi. Az összes többi aki kérdez az bőviti a tudását. Jo azért vannak kivételek itt jönnek szóba az ostoba emberek...

Szóval én se tudtam hogy beöntést adnak szülés előtt amig meg nem kérdeztem anyukámat hogy zajlik a szülés ....14 évesen! mert akkor tanultuk bioszbol.

A gátvarrás illetve gátmetszésről annyit hogy ha tudod mi a gát akkor ezek logikusak sztem.

Dehát ilyen az élet.

2014. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg nem mindenki azzal tölti az idejét, hogy ezekről olvasson a neten. Teljesen normális, ha megkérdezi az orvosát, hogy mi van. Ahogy az is normális, hogy olyan dolgokat, amivel valaki épp nem foglalkozik, nem tud. Nem tudhatsz mindent. Most őszintén, ha nem épp szülni készülsz, akkor ki nem szarja le, hogy a gátmetszést hogyan csinálják? Meg ki nem szarja le, hogy a fogamzásgátló hány fázisú? Az azt írja le, hogy milyen adag hormon van a tablettákban. Mindben ugyanolyan adag vagy sem ha nem akkor két vagy három féle adag, van-e olyan is közte amiben abszolút nincs. Most komolyan, ez kit érdekel? Rajta van, hogy hány napig kell szedni, nyilakkal, színekkel stb. beszedi és kész. Most egy átlagos ember mit meditáljon azon, hogy húha keddtől már más mennyiségű hormon lesz a tablettáimban jövő péntekig.


Nagyon jó dolog tájékozottnak lenni, de ugyanannyi hátránya is van ennek a mai fene nagy internetes okoskodásnak. Lehet, hogy nem tudja hogy milyen az a gátmetszés, meg varrás, meg mi is történik ott, és lehet jobb is így neki, hogy nem olvasta el a neten. Mert ha utána olvas, akkor jó eséllyel talál egy rakás barmot, akik névtelenül mindenféle félinformációval ijesztgetnek a neten. Akkor már igenis, inkább kérdezze meg az orvosát, hogy normális-e valami vagy sem.


Egészen biztos vagyok benne, hogy az általad lehülyézettek is tudnának neked olyat mondani, ami őszerintük józan parszti ésszel tejesen természetes dolog, te meg néznél, mint borjú az újkapura. Nem mindenkinek ugyanaz az érdeklődési területe, és szerintem se nem tartozik az általános műveltségbe, se nem felétlenül szükséges a normális élethez tudni azt, hogy hogyan varrják össze a gátmetszésedet.

2014. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó meg kell választani mit olvas nem fórumokon kell tájékozódni mindenről. Könyvben sem mindegy mit olvas az ember.
2014. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!