Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A két év korkülönbség még...

A két év korkülönbség még kevésnek számít, szülés szempontjából? A testem még "emlékszik" a szülésre?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják a 3 év a vízválasztó :)


A lányom 2,5 éves volt, amikor a második született, és sokkal sokkal de sokkal könnyebb és rövidebb szülésem volt mint az első :)

2014. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szülőszobán azt mondták ha tesót akarunk akkor azt 4 éven belül, mert akkor könnyebb a szülés, utána ugyan olyan mint ha első babát szülnék.
2014. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lcs ***** válasza:
hát nemtom, mi számít könnyebbnek, nekem 3 év van köztük, az első 29 óra volt, a második 12 óra (ez végig fájásos), hát nem mondanám, hogy a testem emlézekett rá :))
2014. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 ev korkulonbseg van nalunk is, az elso 12 ora volt, a masodik 15. Viszont a vege sokkal gyorsabb es konnyebb volt, pedig a kisteso joval nagyobb lett es meg a keze is elol volt. Az elsovel 2 ora volt a kitolas, a masodikkal kb 15-20 perc.
2014. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Nálunk 4 és negyed év van, sokkal gyorsabb és könnyebb volt a második, pedig jobban fájt. Biztos a tapasztalat is benne volt, már amennyire ez mérvadó lehet.

Ami nálam számított, hogy a kicsinél járkáltam fel-alá, nem feküdtem, így nem mentek el a fájások se, nem úgy, mint a nagynál. Nem kellett oxi se, nem vágtak, szóval jobb volt. Pokoli fájdalom, de nem annyira megerőltető.

2014. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 hete született meg a második gyermekem 1 óra alatt. 14 hónap van a két lurkó között. Éppen csak, hogy beértünk a kh-ba. Az első babám két és fél óra volt a legkisebb gyanús fájástól a születésig.
2014. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!