Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Intim kérdés! Lehet összefüggé...

Intim kérdés! Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés

Lehet butaságnak hangzik, de ne hurrogjatok le!

Elég tágnak érzem magam oda lent bizonyos helyzetekben. Pl.: nőgyógyásznál annyira izgultam, féltem, hogy nagyon nedves voltam (ne szóljatok le) és semmit sem éreztem, hogy mit nyúlkál. Már a férjem is megjegyezte, hogy szex előtt 3 ujjnyira ki voltam tágulva. Ez jelentheti azt, hogy szüléskor is könnyen fogok tágulni? Hisz tuti izgulni fogok meg ideges leszek. Ne nevesetek ki, ne szóljatok be, legyetek szivesek! Csak elgondolkodtam ezen, lehet buta kérdés. Esetleg van valaki más is így?


2014. febr. 23. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs osszefugges, szuleskor a mehszaj tagul es tunik el a vegen, szex kozben pedig a huvely. a ketto nem ugyanaz.
2014. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a dokiknál én sem éreztem soha semmit a vizsgálatoknál, ketten meg is jegyezték milyen szuperül el tudok lazulni, de a szülés ennek ellenére igencsak hosszú volt, pedig én is bizakodtam, hogy megy ez nekem :). A tágulás időtartama szerintem nem függ össze ezzel.
2014. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelenti, hogy könnyen fogsz tágulni. Max annyi előnyöd származhat belőle, hogy megúszod gátmetszés nélkül. De még az sem olyan biztos. Mondjuk én sem voltam soha sajnos olyan szűk "odalenn", meg még ront a helyzeten a sok váladék is szex közben (de ez csak engem zavar, a férjemet nem..), de nem tágultam a magzatvíz elfolyásától számítva 4 óra múlva sem, így oxyt kaptam, na aztán volt fájás rendesen.. Meg sajnos, vágtak is.
2014. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!