Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gatmetszes utan milyen volt...

Gatmetszes utan milyen volt az elso par alkalom a szexben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak erdeklodnek hogy mennyi ido mulva tudtatok egyutt lenni a parotokkal es milyen volt? Nagyon szeretnem ha minden olyan lenne mint regen. Esetleg tehetek e valamit erte hogy szepen gyogyuljon majd. Meg van egy honapom a szulesig, csak erdekelne. Koszi elore is.
2014. máj. 8. 19:11
1 2
 11/16 porcukormókus ***** válasza:

Ketszer szultem. Az elsonel volt gatmetszes, de en sajnos belul is szakadtam. A doki azt mondta, nem veszes, csak nehany oltes belul.. Hat lehet, hogy o mar latott durvabbat, de mi a kivart 6hetet kovetoen meg legalabb 2-3honapig nem tudtunk normalisan szeretkezni. (((konkretan nem tudtuk betenni...))) A gatmetszes helye is erzekeny volt, de amit belul ereztem... Hat az eleg ijeszto volt. Ugy kb a 4.honaptol kezdett normalizalodni helyzet, ugyhogy gondolom nem kis ferceles tortenhetett odabent...

Na nem tartott sokaig az oromkodes, mert a lanyunk meg nem volt 7honapos, amikor megfogant a kisteso. :p

Nala mar megusztam a gatmetszest, de igy is szukseg volt 1-2oltesre belul a huvelyfalon. Masodjara azert mar kicsit hamarabb rendbejottek a dolgok, kb. a 3.honapra.

Mostmar a kicsi is elmult masfel eves, es szerencsere a szex olyan, mint gyerekek elott volt. De ha egeszen oszinte akarok lenni, nekem akkor lett ujra az igazi, amikor mar nem szoptattam. Sajnos nekem egesz ido alatt nagyon erzekenyek es fajosak voltak a melleim, szamomra megvaltas volt, mikor abbahagytuk.. :/ :-)

2014. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
közel egy év volt,mire azt tudtam mondani,h. olyan mint régen. az első fél év kegyetlen rossz volt.
2014. máj. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem a gátseb miatt volt fájdalmas, hanem az elvékonyodott méhnyálkahártya miatt, síkosító segít.


Készülj: gátmasszázzsal (sima mandulaolajjal vagy búzacsírával is csinálhatod), jó szülésznővel és orvossal, szülj olyan helyen, ahol nem kényszerítenek hanyatt fekve kinyomásra, nem könyöklik ki belőled a babát, stb.

2014. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt, hat ahogy olvastam mindenkinel mas a gyogyulas es az erzes de egy biztos hogy az elso par alkalom nem lesz kellemes. Igyekszunk majd ovatosak lenni es sikositot hasznalni, mert mar sokmindenkitol hallottam hogy az nem art ha keznel van. Kivancsi leszek!
2014. máj. 9. 12:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem se a gatseb volt rossz,mert az eleg gyorsan gyogyult.Nem akarlak ilyeszteni de nekem szules utan meg 6 honappal is meg inkontinenciam volt, bar mindent elkovetten hogy ne legyen, a dokik huzogattak a valukat, ez van. Ahogy a manokamnak nekem is pelusom volt ejel-nappal, az elso szex ugy volt hogy este le vetem a pelust...
2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6 hetes kontroll utáni első alkalom fájt. Aztán nekem sokáig fájt az az igazság. Olyan mint szülés előtt volt nagyon soká lett kb.8 hónap! Persze nem volt végig fájdalmas de sok idő kellett mire minden a régi lett.
2014. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!