Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány centiméter hosszú a...

Hány centiméter hosszú a gátmetszés általában?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyéne válogatja vagyis az orvos dönti el mennyit kell vágni. Én 1-2 cm-re saccolom az enyém olyan 1.5 lehet.
2008. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 2-3 cm.
2008. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyire tudsz tágulni. Ha jól tudsz, akkor nem is kel feltétlenül, de a doki dönt ebben a kérdésben. Az enyém 1cm-es és 2 öltéssel varrták össze. Amikor ott vagy, ez már egyáltalán nem számt!

Sok sikert!

2008. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sőt ha nem tágulsz rendesen hatalmas megkönnyebülés mikor megtörténik a gátmetszés,nekem 3 varratom lett, és a gátsebem már 2 nap mulva eltűnt,lehet a dokim volt naon ügyes. ja és abszolut nem éreztem mikor vágta,csak tényleg egy nagy megkönnyebülés érzést. a párom mesélte el,h a baba feje felett benyomott egy injekciót, és ollóval nyiszantott 3-at a doki...fájás közben csinálják,semmit nem fogsz érezni.és azért csinálják ollóval,h a baba fejét ne sértse meg.
2008. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!